2737
2734
عنوان

مامانا کمک خدا منو بکشه 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 8540 بازدید | 82 پست
ببین عزیزم نگاه کن به علایمش اکه بچه بالامیاره یا اینکه کمرشو قوس میده رفلاکس داره ولی بیستر بدخوابی ...

زور میزنه و کش و قوس داره دقیقا تا ۴ صب هرشب باهم بیداریم ولی گریه نداره

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زور میزنه و کش و قوس داره دقیقا تا ۴ صب هرشب باهم بیداریم ولی گریه نداره

خوب ببیین قطره دایمیتیکون بگیر هر هشت ساعت 5 قطره و اینکه جایی که میخوابه رو شیب کن بزن توی نت تشک ضد رفلاکس عکسشو میاره واست

اشکال نداره عزیزم حالا دادی دیگه زودتر بگیر بخواب اگه خوابیده بخدا آدم از بی خوابی دیونه میشه دست به این کارا میزنه ها

خوشبختی دیگران ، از خوشبختی ما کم نمی‌کند و ثروت آنان رزق مارا کم نمی‌کند وصحت آنان هرگز نمی گیرد سلامتی مارا پس مهربان باشیم و آرزو کنیم برای دیگران آنچه را که ، آرزو میکنیم برای خودمان ...                  
2728
😭😭😭😭😭 خدا منو ببخشه ای خدا چیکارش کنم 

والا چی بگم بچه سالهاست خواب شب و‌روز منو‌گرفته ولی هرگز دلم نیومده خواب اور بدم

اینو نگفتم که سرزنشت کنم یا پز خودمو بدم

گفتم‌که تلنگری باشه بهت

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
مرسی از همگی خداکنه چیزیش نشه ک خودمو میکشم😢 

واسش تاب برقی بگیر تو دیوار دست دو بگیر ارزون باشه 

بعدشم بفزوشش

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

آخی...

اشکال نداره

سعی کن خوابتو باخوابش تنظیم کنی که خسته نشی

وقتی توی یه تاپیک پست میذارم و دلیل ومدرک از قرآن میارم و تومیگی خرافاته و قبول ندارم و....اونوقته که دیگه جوابتونمیدم؛چون کسی که خدارو قبول داره ولی قرآنو نه،احمقه ...و تو منطق من بحث کردن باآدم احمق،توهین به خودمه! حالا تو فکرکن من کم آوردم،اوکی.... اینجوری خوش باش😉

پسر من استامینوفن میخورد دیگه یادش میرفت شیر بخوره.امشبم مجبوری بیدار بمونی. خواهر از استرس اینکه قندش بیوفته....

فقط 2 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️

عزیزم شیرت کم یعنی؟؟

میتونی شبها اخرین وعده بهش شیرخشک کمکی بدی هم سیر میشه هم راحت میخوابه

قطره اشکالی نداره هیچی نمیشه.من زنعموم یبار حواسش نبود بچه ۳ساله و ۳ماهه داشت بجای اینکی ب نوزادش ی قاشق استامینوفن داده بود دکتر گفت طوری نیست شیرش بده دفع میشه!

2706