2733
2734
عنوان

درد واژن هفته یازده بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 4394 بازدید | 39 پست
اگع طبیعی باشه تحمل میکنم فقط میترسم خطرناک باشه دوهفته دیگه باز میرم سونو غربالگری اون موقع میگم

نه عادیه،فقط طول سرویکست رو بگو دقیق چک کنه سونوگرافت.الان میگی طبیعیه اگه مثل من باشی 

.........هرچند منم تحمل کردم ولی دردش اواخرش مثل هر روز درد زایمان طبیعی کشیدن بود

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
دکتر من میگه طبیعیه من والا کمرم. داخل واژنم. ببخشیدا استخوان پشتم همش درد داره دراز بکشم بلند شدنم ...

من به غیر هماتومم که بزرگم هست بارداریم راحته 

تهوع ویار ندارم خیلی کمن

درد هم ندارم 

الان یهو امروز اینطوری شد بخاطر دردش نمیگم فقط میترسم خطرناک باشه

باید بیشتر استراحت کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به منم گفتن هماتوم مشکلی نداره و اصلا بهش فکر نکن ولی من خیلییی میترسم و نگرانم

من خودمم خیلی نگرانم هنوز بدنیا نیومده اشکم در اومده دیروز برگشتم از دکتر یهو دلم گرفت گریه کردم اشکمو د آورده از الان.

ولی هم دکتر سونو هم دکتر خودم گف مشکلی نیس و معمولا حل میشه

بالاخره ی روز  منم میرسه
من به غیر هماتومم که بزرگم هست بارداریم راحته  تهوع ویار ندارم خیلی کمن درد هم ندارم  ا ...

آره هروقت اذیت شدی دردی داشتی بیشتر استراحت کن

بلاخره بارداریه دیگه سختی هم داره نگران نباش چیزی نیست توکل به خدا

2731
دکتر من میگه طبیعیه من والا کمرم. داخل واژنم. ببخشیدا استخوان پشتم همش درد داره دراز بکشم بلند شدنم ...

منم همه اینارو داستم.بخدا پکیج درد در دوران بارداریهام رو داشتم.یه بارداریم ختم به خِیر نشد و الان یه پسر دارم.خواهرام به شوخی بهم میگن تو غلط میکنی دوباره حامله بشی،پدر مارو در اووردی هر روز از دردهایی که میکشیدی پا به پات باید گریه میکردیم😔😔😅😅

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
خب خداروشکر اینطوری ینی مشکلی نداشتی استراحتتو بیشتر کن به زحمت نیافتی. بچت داره بزرگ میشه تپلی میشه ...

وزم نکردم خودمو قبل باردارب یهو ۶کیلو لاغر کردم

۶۱ کیلو بودم با قد ۱۷۲

کاش یکم وزنم بالا بره😐😑دیگه وزن نکردم

2738
یه حدس بزنم هروقت مشخص شد خبرم کن حدس میزنم بچت پسر باشه جنسیتشو فهمیدی بهم بگو

از رو علائم هام؟؟

خودمم حس میکنم پسر

فقط هماتوم من لکه بینی نداره خداروشگر

آخه میگن لکه بینی واسه پسر

استراحت نسبی باید بکنم و هرشب شیاف پروژسترون دکترم گفت تا جفتم بالا نره هماتومم میمونه بعد بالا رفت ...

شیاف مقعدی میذاری؟؟ دکترم گفت فرق نداره هرطور راحتب بذار داروخانه گفت حتما واژینال

با واژینالم راحت نیستم اصلا

من جفتم خلفی بود بااز هماتومم جذب نشده خیلی میترسم

۱۶×۶۰هماتومم😑😶

نی نی خودش ۳۱ میلی متر

دوبرابر بچست

ربطی نداره برا من از هفته ۱۳تا الان ک ۲۸درد میکنه

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2706