2733
2734
عنوان

درد واژن هفته یازده بارداری

4404 بازدید | 39 پست

دیروز سونو بودم همه چی خوب بود فقط هماتوم داشتم که گفت مهم نیست

از امروز درد واژن دارم پایین آلت تناسلیم چایی که سونو واژینال میکنن

نه رابطه داشتم نه کار سنگین کردم

مگه این دردا مال ماه های آخر نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دقیقا از همین هفته ها داشتم که هنوزم دارم شدیدم میشه رفته رفته

جفتم پایین بود هماتوم داشتم الان تقریبا جفتم رفته بالا اما همچنان درد دارم به دکترم میگم میگه مشکلی نداری و طبیعیه

حتما به دکترت بگو اما به احتمال زیاد بخاطر وزن گیری جنین و ایناست

2731

نه من متاسفانه بعد از هفته ۱۲ درد واژنم شروع شد و هفته به هفته بیشتر .ماه های آخر دیگه به استخون کشاله رون و...کشیده شده بود.بعضیا‌مدلشونه مثل من.دوتا بارداریم هم همین بودم

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...

من که نداشتم همچین در ایی. 

ببخشید تو تایپک ی سوال بپرسم منم رفتم سونو 18 هفتگی بهم گف تو قلب جنين ی خال هس ک طی دوران بارداری رفع میشه تو سونو گفت بد دکتر خودمم همینو گف کسی بوده اینجور بهش گفته باشن و رفع بشه دکترا گفتم مهم نیس و مشکل محسوب نمیشه اما من نگرانم

بالاخره ی روز  منم میرسه
2738
منم دقیقا از همین هفته ها داشتم که هنوزم دارم شدیدم میشه رفته رفته جفتم پایین بود هماتوم داشتم الان ...

عزیزم دیروز که رفتم سونو جفتم خلفی بود و بالا بود

فقط هماتوم داشتم که گفت اصلا بهش فکر نکن خودش میره

دردش برام مهم نیست

فقط خطرناک نباشه

نه من متاسفانه بعد از هفته ۱۲ درد واژنم شروع شد و هفته به هفته بیشتر .ماه های آخر دیگه به استخون کشا ...

اگع طبیعی باشه تحمل میکنم

فقط میترسم خطرناک باشه

دوهفته دیگه باز میرم سونو غربالگری اون موقع میگم

من که نداشتم همچین در ایی.  ببخشید تو تایپک ی سوال بپرسم منم رفتم سونو 18 هفتگی بهم گف تو قلب ...

به منم گفتن هماتوم مشکلی نداره و اصلا بهش فکر نکن ولی من خیلییی میترسم و نگرانم

عزیزم دیروز که رفتم سونو جفتم خلفی بود و بالا بود فقط هماتوم داشتم که گفت اصلا بهش فکر نکن خودش میر ...

خب خداروشکر اینطوری ینی مشکلی نداشتی استراحتتو بیشتر کن به زحمت نیافتی. بچت داره بزرگ میشه تپلی میشه فشار میاره به واژن درد میگیره

وزن خودت زیاد میره بالا یا طبیعیه؟

2706