2726

دو ساله ازدواج کردم از همون اولشم اقدام به بارداری کردیم ولی بعد چند ماه که دیدم خبری نیست رفتم دکتر نوشت سونو دیدم تو تخمدان چپ کیست اندومتریوز ۵ سانتی دارم پریودامم به شدت دردناکه جوری که میرم اون دنیا برمیگردم. تا الانم ۵تا دکتر عوض کردم ولی نتیجه از هیچکدوم نگرفتم برا نینی😭😭😭😭دیگه دارم از غصه میمیرم چیکار کنم. دکترا میگن تو که زایمان نکردی عمل نمیکنیم ولی با دارو هم رفع نمیشه این لعنتی چه کنم خواهرا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

انشاالله که بهترینها برات رخ بده اگه میتونی نظر پزشک های دیگه هم باز بپرس و اگر جراحی پیشنهاد نمیشه شروع کن طب اسلامی مثلا مصرف دوسین و ... انشاالله که جواب بگیری و باردار بشی 

منم دارم خفیف لگنی درکنارشم کیست مقاوم به درمان دارم این ماه اگه باردار نشم میرم برا جراحی ۳سال صبر کردم خوب نشد کیستم ۱۰ماهم اقدام کردم حامله نشدم ظرفیتمم به شدت کمه  ۰/۷ بهترین دکترا رفتم اما چاره نیست باید جراحی کنم نظرشون اینه 

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 
انشاالله که بهترینها برات رخ بده اگه میتونی نظر پزشک های دیگه هم باز بپرس و اگر جراحی پیشنهاد نمیشه ...

میبینی گلم ادم حوصله اش سر میره بعد مدتی که نتیجه نمیبینه . ایشالا روزی برسه که نینیت به دنیا بیاد و با یه لبخند نینی همه این روزارو فراموش کنی

چه قرصی میشه بگید

پری جون من آندرو نداشتم سه ماه قبل آی یو آی کردم از اثرات داروهای هورمونی ماه بعدش که رفتم سونو گفت کیست دو سانتی آندرومتریوم داری و دیگه نمیتونم بهت دارو بدم تا برطرف بشه، یه قرص بهم داد به اسم مارُلین که شبیه ال دی و اچ دیه،۲۱ عدده وقتی مصرف کردم این ماه که رفتم کامل برطرف شده بود،اون دوماهی که این کیست را داشتم پریودهای دردناکی داشتم واقعا درکت میکنم ولی سرخود مصرف نکن با پزشکت مشورت کن.

خدایا شکرت
منم یک میلی شو دارم پریریزو تو سونو فهمیدم رو تخمدان راستم از پریروز دنیام سیاه شده

انشالا که ب زودی رفع بشه والا من از این میترسم که نازایی بیاره برام دوساله تو حسرتم بیبی چکم مثبت بشه ولی....

میبینی گلم ادم حوصله اش سر میره بعد مدتی که نتیجه نمیبینه . ایشالا روزی برسه که نینیت به دنیا بیاد و ...

اره واقعا تا خداوند نخواد نمیشه ک نمیشه من واقعا بین بد و بدتر موندم اما بد و انتخاب دارم میکنم اگه نشه میرم عمل 

قربونت شم‌مهربون 🙏به همچنین برای خودت انشاالله زود زود مامان یه نی نی زیبا و سالم بشی 💗

خدایا خودت مراقب همه کوچولو ها باش برای سلامتی و تعجیل در ظهور اقا صاحب الزمانذو سلامتی همه تودلیا صلوات الهم صل علی محمد و ال محمد 
2706