2726
عنوان

بچه ها اینا ک نیگم پرتوقعیه یا عادیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 70 پست
پس اونا حق دارن و طبیعی هستن بنظرت؟؟

بنظرم این حرفا رو اهمیت نده و به خودت و بچه فکر کن .اونارو بیخیال.من خودم دوران بارداریم به قدری حساس شده بودم که دائم عصبی بودم گریه میکردم یه وقتایی خودمو میزدم.بچه من پنج ماهه سقط شد بخاطر اینکه مراقب خودم نبودم و درگیر این مسایل بودم.برلی همین میگم به خودت برس.من حتی تا دو ماه بعد سقط هم آنقدر هنوز آثار اون وضعیت مونده بود روم که با همه قهر کردم و بعد یه مدت که وضعیت هورمونی و روحیم خوب شد خودم رفتم سراغ خانواده خودم و خانواده شوهرم و آشتی کردم و بهشون گفتم که توقعاتم چی بود و چرا ناراحت بود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودم حس میکنم دختره....ویارم مثه مامانمه زمانیکه دختر داشت 

باز خبرم کن.دخترم شد خبرم کن پسرم شد خبرم کن

خدایا شکر بابت آسانی بعد هر مشکلات.⁦❤️⁩⁦❤️⁩خدایا مواظب پسرم و باباش باش⁦♥️⁩⁦♥️⁩تیکر به‌وقت تولد یک سالگی پسرم
2728
بنظرم این حرفا رو اهمیت نده و به خودت و بچه فکر کن .اونارو بیخیال.من خودم دوران بارداریم به قدری حسا ...

اخی الهی....حالا من فردا میخوام تو گروهشون بگم کسی رو میشناسید برای کار خونه بیاد کمکم بعضی وقتا؟؟در همین حد...

توقعت بیجا نیست اگه خودت هم باهاشون روابطت خوبه. اما توقعت از همسرت یقینا به جاست. باید کمکت کنه. اما خوب اخه اونم خونه ای که دونفر ادم باشند که کار خاصی نداره که نتونی انجام بدی😅

اخی الهی....حالا من فردا میخوام تو گروهشون بگم کسی رو میشناسید برای کار خونه بیاد کمکم بعضی وقتا؟؟در ...

این خوبه.خیلی به خودت برس و سعی کن شاد باشی.روی جسم بچه خیلی اثر میزاره اگه غم غصه بخوری.چشم بهم بزاری نی نی نازت میاد بغلت.

از هیچ کس توقع هیچ کاری ندارم

اینجوری واسه خودمم بهتره

سکانس اول: یه خانم باردار همراه با خواهرش میان تو اتاق سونو، از اولش که میان قبل از اینکه کار شروع بشه دوتاشون هق هق گریه میکنن، وقتی سونوی انتی رو انجام میدم میبینم نرماله و میپرسم چرا گریه میکردید میفهمم، شوهر بیمار اونقدر استرس برای پسر بودن جنین به زنش وارد کرده که مادر و خواهرش از استرس اینجوری به گریه افتاده بودن...سکانس دوم: خانم حدودا سی و چند ساله ای مادر مسنش رو به تنهایی از روی ویلچر روی تخت سونو میذاره، صبر و متانتش در برخورد با مادر پیرش واقعا توجه آدم رو جلب میکنه، چکاپ قبل از سیتی آنژیو و احتمالا جراحی قلب بعدش هست، نکته عجیب اینکه همون خانم رو چند ساعت بعد همراه آقای مسنی میبینم، صبورانه اون رو هم از روی ویلچر بلند میکنه، بخاطر تکرر ادرار پیرمرد رو آورده، بهش میگم شما چند ساعت پیش نیومده بودید؟ میگه چرا مادرم رو آورده بودم ولی تنهایی نمیتونستم ویلچر پدر و مادر رو همزمان بیارم، مادر رو گذاشتم خونه و پدر رو آوردم. من متعجب میمونم، انسانها چه ظرفیت عجیبی در صبر، کمال وفضیلت دارن، و لقب اشرف مخلوقات چقدر شایسته بعضی ادمهاست، ناخودآگاه یاد اون اقایی میفتم که اصرار داشت بچه اش حتما پسر باشه، اصلا تصوری از اینکه دخترش میتونه چنین انسان پراز فضیلت و کاملی باشه، داره؟
توقعت بیجا نیست اگه خودت هم باهاشون روابطت خوبه. اما توقعت از همسرت یقینا به جاست. باید کمکت کنه. ام ...

والا نمیدونم این همه کثیفی و ظرف و کار از کجا میاد....تازه گاهی خونواده همسر مهمونمم میشن 😌

رابطم باهاشون خوبه همگی صمیمی هستیم 

توقعاتمون از دیگران بیاریمم پایین

راحت زندگی کنیمم.

اگه هم محبت میکنید منتظر جبران نباشید.

علاف سایتم😑😑😑مادر ی دختر عاقل ومودب😍😍خوشحالمم که دخترم تربیتش خوبه😄😍😍انشالله میتونم همینطور جلو برم برا تربیتش😍😍زیاد میام سایت کم چت میکنم😑اگه جایی ریپلایم کردی لایکت کردم فک نکنید حق با شماست😊فقط حال ندارم چت کنم😕سایت شده سرگرمیممم😔ولی رفیقی ندارم😮گاهی وقت بدون مخاطب وتایپک خاصی ساعت ها داخلش چرخ میزنم😮😑ولی نمیتونم دل بکنم ازش😕
نه عزیزم اصلا اهل این حرفا نیستن .

توقعت از شوهرت بجاست ولی به نظر من از خاندان شوهر توقع نداشته باشی خودت راحت میشی من تو باردارم تنها تو شهر غریزم چند صد کیلومتر دورتر از خونواده ،به خونریزی افتادم لستراحت مطلق شدم  جفتم کنده شد،دریغ از یه ذره کمک از طرف اونها،حتی قبل بارداریم یه عملیم داستم هیچکس نیومد پیشم بیمارستان اخرش زن همکار شوهرم دید غریبم موند پیشم،ازشون توقع نداشته باشی بهتره به جاش توهم کاری برلشون نکن

کاملا حق داری ، گاهی طرف از روی ناآگاهی ی کارایی نمیکنه . حالا ک مادرشوهرت خالت هست ب شوخی و خنده بگو گلت رو بهشون کی از خاله نزدیک تر 

شوهرتم بش بگو یا کمک کن یا پول بده نظافتچی بیاد . 

ی صلوات مهمونم کن ....
2706