1874
1924

اینم بگم نمیخوام قضاوت کنیم فقط درباره چیزایی که گفتن و... و ما میدونیم میخوایم ببینیم چقدر درسته خودشون ه😊پس قضاوتی نمیکنیم😶فقط هم برای سرگرمیه دوست نداری نیا

همایون شجریان با سحر ازدواج کرده یا نه؟ 😶

ریحانه پارسا بالاخره با کیه محسن افشانی یا پویان؟ 😶

نیلی اشتی میکنه یا نه؟ 😶

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

دوستان تولیدکننده‌های گوشت و مرغ تخفیف گذاشتن برای تهران، با یخچال و کاملا بهداشتی هم میارن دم خونه تحویل میدن،

سایت به روز رسان داره میفروشه

1922
باورت نمیشه دیشب خوابش دیدم 😫😫😂😂😂🙄

وای خیلی خوبه کثافت😂من روش کراش دارم تروخدا ازدواج نکرده باشه

میگم این ماجرای تتلو با پویان چیشد😶

ظلم ظالم، جور صیاد. اشیانم داده برباد. ای خدا ای فلک ای طبیعت. شام تاریک مارا سحرکن...🤲😢😥                        عاشقتونم🧡👈 @نگار_۱۳۸۲ @ساناز _a @حدیثوو @gh_73 @هند_سابق 

احمق هارو معروف نکنیم😁

توروخدا تو زندگی کسی دخالت نکنید... شاید بعضی از حرفات یا کارات خیلی از زندگی هارو نابود کنه... که خودت متوجه نباشی... 🙁🙁ازخدامیخوام بهم یه پسر بده انقد خوب تربیتش بکنم و موفق بشه اگه بایه دختر سطح پایین تر ازخودش ازدواج کرد از ته دلم بهش محبت کنم و منت سرش نزارم آخه خیلی بده خیلی... ☹️☹️
1911
همایون با کدوم سحر

همون سحر دختر نازم

مرا عهدیست با شادی که شادی آن من باشد....  من دیگ بریتنی افسرده نیستم من شاد شادم من خوش حالم دیگ اجازه نمیدم ثانیه هام با ناراحتی بگذره من خوش بخت ترین ادم روی دنیام
همایون با کدوم سحر

دولتشاهی 

1826