2737
2734

من چن وقت پیش  برای اولین بار خواب دیدم داییم بعد از بیست سال برگشته ازش پرسیدم کجا بودی گفت داشتم کار میکردم .ولی تو خوابم اسمش یه چیزه دیگه بود (ممکنه تو اون دنیا اسم دیگه ای صداشون کنن؟؟)صورتش خیلی نور داشت و زیبا بود .بعدش به پسرخالم گفت تو رو تاحالا جایی نبردم میبرمت ساندویچی .چن روز بعد خالم یه پول خوب به دست اورد

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چن وقت پیش  برای اولین بار خواب دیدم داییم بعد از بیست سال برگشته ازش پرسیدم کجا بودی گفت دا ...

بله خیلی از افراد زمانی که تو زندگیشون یک سوره ی قرآن رو زیاد بخوانند بر اساس اون سوره اسم گذاری میشن 

حتی بعضی سوره ها به عنوان همسر طرف تو خواب زنده ها میاد 

البته من فقط شنیدم مدرک کتابی ندارم براتون

بله خیلی از افراد زمانی که تو زندگیشون یک سوره ی قرآن رو زیاد بخوانند بر اساس اون سوره اسم گذاری میش ...

من عاشق سوره حدیدم پس اسمم حدید میشه 😂😂😂😘😘😘

صدبار اگر توبه شکستی بازآ. 
2731

حتما نزدیک پریودی هستش 

چون ادم تو این روزها ناخودآگاه عصبی میشه و دست خود ادم نیست

ما انسان ها همه گناه کار هستیم و اجازه نداریم به خاطر تفاوت در نوع گناهمان یکدیگر را به چشم حقارت نگاه کنیم...

یبار مادرشوهر و شوهر دوستم اذیتش کرده بودن. بعد پدرشوهرش ب خواب همسایشون اومده بود گفته بود بهشون بگوچرا طوبی رو اینقد اذیت میکنین. اون بچه ست. سنش کمه گناه داره.... دوستمم میگه وقتی شنیدم از ذوق بشکن میزدم😂😂😂

یبار مادرشوهر و شوهر دوستم اذیتش کرده بودن. بعد پدرشوهرش ب خواب همسایشون اومده بود گفته بود بهشون بگ ...

😂😂😂خیلیم عالی

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
من چن وقت پیش  برای اولین بار خواب دیدم داییم بعد از بیست سال برگشته ازش پرسیدم کجا بودی گفت دا ...

ای وای چ جالب 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        
2738
بله خیلی از افراد زمانی که تو زندگیشون یک سوره ی قرآن رو زیاد بخوانند بر اساس اون سوره اسم گذاری میش ...

طفلک اونی ک سوره بقره رو میخونه 

یا کافرون یا نمل 

فک نکنم درست باشه

خیلی عصبی ام

خوب خواهر من اعصابتو درمان کن با کمک روانپزشک یوگا موسیقی بی کلام نور رقص پیاده روی  نیایش بذار مرده و زنده از دستت ارامش داشته باشن اینجوری خودتم راحت تری مسائل هم ماورایی نمیشه

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خوب خواهر من اعصابتو درمان کن با کمک روانپزشک یوگا موسیقی بی کلام نور رقص پیاده روی  نیایش بذار ...

میخواستم کلاس یوگا برم ک همه جا تعطیله روانپزشک هم رفتم دارو داد منتها بمن نمیساخت میخوردم تپش قلب شدید میگرفتم

شما چ شوهرای سر ب زیری دارین. شوهر من باشه ازم گوشت قیمه درست میکنه😬

آره واقعا خوبه 

میخواستم کلاس یوگا برم ک همه جا تعطیله روانپزشک هم رفتم دارو داد منتها بمن نمیساخت میخوردم تپش قلب ش ...

باید به دکتر دوباره میگفتی نوعشو یا دوزشو تغییر میداد

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
2706