2737
2739

اینو بگم ک شوهر من طلبه است 

خیلیم عالیه .لطفا توهین نکنید 

من دیشب نصفه شب با شوهرم دعوام شد آبرو براش نزاشتم طفلی اونم هیچی نگفت 

صبح زنداییم زنگ زد گفت دایی جون خواب دیده باباجون تو جمع طلبه ها نشسته همه ام عمامه دارن 

بعد یکیشون تو گوش باباجون حرف میزنه باباجونم از عصبانیت سرخ میشه هی میزنه رو پاش میگه ای وای نازنین ای وای نازنین 

یعنی من 

اینو ک صبح زنداییم گفت تو خیابون گریه کردم اصلا حالم خراب شد

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

من باباجونم هر وقت هر کار خوبی کنم میاد خوابم یا یکی دللمو بشکنه میاد خوابم بهم محبت میکنه ولی این خوابی ک داییم دیده بود اصلا از صبح حالم بده 

🌹من شیعه هستم من امام علی را دوست دارم...🌹       🌴🌴الحمد لله الذی اجعلنا من المتمسکین بولاية مولانا امیرالمومنین علی بن ابی طالب علیه السلام و الائمة المعصومين علیهم 🌴🌴                                                                                            شادی روح پدر بزرگم و شفای بیماری من و پدر مادرم صلوات میفرستید؟                        

عزیزم مرده ها از حال ما بی خبر نیستند 

حتما از شوهرت حلالیت بخواه

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مرده ها از حال ما بی خبر نیستند  حتما از شوهرت حلالیت بخواه

شوهرم خیلی بدبخت و مظلومه 

اصلا یه طوریم قشنگ رویای صادقه بوده

وگرن دایی من از کجا میدونست ک من نصفه شب خون ب دل شوهرم کردم

2738
یعنی که وقتی با همدیگه دعواتون میشه حرمتایی که بینتون هست رو نشکنید...اینم تعبیرش😊 الانم برو از شوه ...

یعنی همه چیز ب روحش آگاه میشه

یعنی که وقتی با همدیگه دعواتون میشه حرمتایی که بینتون هست رو نشکنید...اینم تعبیرش😊 الانم برو از شوه ...

تعبیر خواب بلدی؟

از99/12/20تــــا 1400/7/1______الحمدلله، یَا رادَّ ما قدْ فاتَ : ای برگرداننده آنچه ازدست رفته،،   در آدمیعشقی ودردی وخارخاری وتقاضاییهست،که اگر صد هزار عالمملک او شودکه نیاساید،و آرام نیابد،این خلق بتفصیل درهرپیشه وصنعتی ومنصبی وتحصیل نجوم و طب وغرذلک میکنندو هیچ آرام نمیگیرند،زیرا آنچه مقصود است،بدست نیامده است،اخرمعشوق را دلآرام میگویند،یعنی که دل به او ارام گیرد،پس بغیر چون ارام وقرار گیرد،این جمله خوشیها ومقصودها چون نردبانیست،و چون پای نردبان جای اقامت و باش نیست ازبهر گذشتن است،خنک اورا که زودتر بیدار و واقف گردد تا راه دراز بر او کوته شودو دراین پایه های نردبان عمر خود راضایع نکند...             

وقتی با شوهرت دعوات میشه اینو بدون که اون شوهرته نه یه غریبه که دیگه تا آخر عمرت نبینیش بعدشم اونجایی که دعواتون شده خونس که حرمت داره نه چاله میدون پس منبعد آبرو براش بذار زشته بخدا احترام به همسر خیلی واجبه الانم خیلی شیک برو بوسش کن و معذرت خواهی کن

میشه بگی نصف شب سر چی میتونه دعوا شده باشه؟😁اروم بگیرید دیگه

من خیلی عصبی ام سر واتساپ 

یه چیز الکی شر بپا کردم

2706