2733
2734
عنوان

بیاین جنسیت نی نی من حدس بزنید

2225 بازدید | 148 پست

اول بگم خیلی استرس دارم تو کرونا باردارم.. 

حالا علایم من اینهاست.. ماه دوم هستم تازه وارد سوم شدم... تهوع صبحگاهی ندارم... عصرا معدم بهم می ریزه سنگین میشه ولی تهوع ندارم دهانم بدمزه میشه گاهی اب دهانم زیاده.. انار بهم نمیسازه از برنج بدم میاد تقریبا... جنین سمت راست بود تقریبا پایین  ... بیشتر از قبل می خوابم  ناراحتم ک می خوابم...   

بیشتر از قبل سردم میشه... فعلا همینا را یادمه

دخترع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
2738

دختره

۲۵ مرداد ۱۴۰۰ نحس ترین روز زندگی من بود … روزی که از خواب پاشدم گفتم صبحانه بخورم به بابا زنگ بزنم حالشو بپرسم اما …. گفتن یتیم شدی … بدبخت شدی …. دیگه زندگی برام تموم شد … همون روز همون ساعت من مردم … لطفا برای پدرم و ارامش خودم یه صلوات بفرستید 😔😔😔 خیلی زیاد محتاجم ….

منم سردمه ولی نصف شبها گرممه. نفخ دارم یکم یبوست از شیرینی و ترشی بدم میاد نمک دوس دارم عاشق برنجم نفس کم میارم اب دهنمم زیاد نی نیم چیه

لیناجونی سایت هستم      میشه برای سلامتی فندقم یه صلوات بفرستین؟ ممنون
2706