2410
2553
عنوان

چرا فکر میکنم تا آخر عمرم تنها میمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 706 بازدید | 128 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
باز خوبه که خواستگار داری من 30 سالمه یک خواستگارم  نداشتم😐

والا همه اشون معرفی شده بودن خواهر😔یکی نبود عاشقم بشه یا حداقل با خانواده اش بیاد خواستگاری یه مادر و دختر میومدن با مامانم حرف میزدن یا مامانش زنگ میزد اجازه میخواست مامانم میگفت نه

یکی نبود دو بار زنگ بزنه یا دو بار بیاد😢

2714

عزیزم به این حرفا حساس نشو چون وارد زندگی میشی خیلی حرفای بدتر میشنوی     ،  فقط و فقط و فقط  از زندگیت استفاده مفید کن ان شاالله هر وقت خیر بود ازدواج کنی   ،  ورزش ،درس، کارهای هنری 

روز شمار تولد دخترمه ..   باردار نیستم .      لاحول و لاقوه الا بالله    توانایی هایم و هنرهایم و تمام احساسات شادم با هر حرف و رفتار بد خانواده همسرم میریزه بهم ولی من یک فردی هستم که دنیا رو شکست میدم اما خودم شکست نمی‌خورم  

منم زمان مجردیم همش از این فکرا میکردم اصلا نمیتونستم شوهر آیندمو تصور کنم یا تو خواب میدیدم ازدواج کردم انگار دارم خفه میشم این حس بهم دست میداد

مثل یک معجزه ای *علت ایمان منی  * همه هان و بله هستند* شما جااااان منی                                           ❤خدای با سلیقه من❤ شکر که هستی و خدایی میکنی بینظیر جانِ من
2706