2733
2734

اومدیم خونه خواهر شوهرم 

شوهرم با شوهر خواهرش رفت بیرون بگردن.(خونشون شماله)

بعد منو مادرشوهر و خواهرشوهرمیم.ناهار ساعت۴خوردیم حالا خواهرشوهرم غروب گف شام چی درس کنم مادرش گف گشنم نیس منم گفتم منم زیاد گشنم نیس ی چیزی میخوریم حالا خیلی گشنمه روم نمیشه بگم ایناهم ببخیال نشستن هیچی درس نمیکنه.میگف بلال میخورید درس کنم منم گفتم ن ممنون.اخه  چیزی ک بخاد بیاره باید بپرسه؟

نمیدونم چکار کنم 🥺خیلی گشنمه

خب بگو ببخشید من گشنمه حتما باید غش کنی

بعد خانواده شوهرت فتوسنتز میکنن؟؟ چجوریاس ک از ۴ گشنشون نشده

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

برو ب ی هوایی بیرون ی چیزی بخور

یا علی الحساب یه قند بنداز دهنت ضعف نکنی

مدرس زبان انگلیسی به کودکان و نوجوانان🌹(برگزاری کلاس های انلاین زبان انگلیسی برای کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان با کمترین هزینه ممکن)مدرس کلاس های کنکور زبان انگلیسی🌳  بد جور محتاج دعاتونم! میشه یه صلوات بفرستین برای حل شدن مشکلاتم؟❤🥺هر کی فرستاد بگه منم براش بفرستم🌱

من بودن میرفتم سراغ یخچال خونه خواهرشوارت غریب ک نیست

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
2738

وای بیسکوییت یاشکلات همراهت نیست؟

خدایا وقتشه معجزتونشونم بدی ♥️                         خدایاشکرت که به ارزوم رسیدم ازبین رفتن کرونا سلامتی خانوادم  ارامش وخوشبختی در زندگی برطرف شدن مشکلات مالی داشتن بچه های صحیح وسلامت وصالح   

شوهرت مگه نمیدونست که عادت به شام داری ببخشیدا ولی خاک برسرش با این مهمونداریش حداقل بلالو بگو درست کنه

من یه سیب خنده رو و دست نیافتنی بودم بالاترین نقطه یه درخت🍎🍎🍎که منتظر شاهزاده سوار بر شاسی بلند ترجیحا سفید بودم که بیاد منو بچینه😍😍😍 اما شوهر بیشوررررم اومد با دمپایی زد من افتادم😑😑😑😑
2706