2737
2734
عنوان

ماجرای ازدواجم عقلانی یااحساسی!!!!!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 87 پست

منم لایک کنین

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منوووو لایک کنیییید

یه کِش اونقدری کِش میاد که بضاعتشه بعدش از یه جایی به بعد دیگه نمیتونه، نه که نخواد، نمیتونه زیادی بکشی در میره میخوره تو چشم و چالت این حکایتِ خیلی از آدماست آدمها رو بیشتر از تحملشون تحت فشار قرار ندید...
2738

من پدر ندارم و قرار بر این شد دو برادر بزرگترم و منو مامانم تو مراسم دیدار اول باشیم☺️ اونم خواهر بزرگش و دومادشون و برادر کوچیکتر خودش ک ازدواج کرده بودن واسه جلسه اول اومدن پدر و مادرش یکم سن بالا بودن و کارا رو ب خاهر بزرگشون سپرده بودن ک حکم مادرم واسشون داشت

یادمه اونشب از آب و هوا و سیاست و  همه چی حرف زدن جز خاستگاری😐😐😐😐

یک ساعتی بودن و رفتن و مادرم تو کل این مدت سکوت

وقتی رفتن برادر کوجیکم اوند تااز مهمونا و خاستگارا و غیره اطلاعات بگیره ک مامانم زبون باز کرد و گفت خجالتم‌نمیکشه رفته دست یه پیرمردو گرفته آورده میگه من اینو میخام میخاد آبروی ما رو ببره و من 😔😔😔😔

اونشب اصن خابم‌نبرد همش ب این فکر میکردم چرا مامانم‌اینجوری گفت تاخود صبح فکر کردم صبح پاشدم گفتم‌مامان دوماد کدوم‌بود گفت مگه اون کچله مو سفیده نبود تازه فهمیدم مامانم شوهر آبجیشو که یه مرد بازنشسته بود رو  اشتباه گرفته جای دوماد 😂😂😂😂😂

از بس من گفته بودم‌سنش بالاس بنده خدا 😂😂😂

2706