عنوان

اسم دخترتون بگین

1070 بازدید | 105 پست

سلام.دوستان اسم دخترتون بگین تا منم بتونم یک اسم انتخاب کنم....خودم ماهنیا دوست دارم یا دلناز ولی شوهرم میگه آیسان یا تمنا...واقعا سخته اسم انتخاب کردن

فقط 5 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

میدونستی با بیمه میتونی 

سرمایه گذاری کنی ؟

1922
1911

اسم دختر آیندمو میگم 😌همتا

زیباترینم 💙روزی تورا در درونم حس خواهم کرد حس گرمی تو تمام رگ های مرا پرمیکند گویا دوباره عاشق خواهم شد کوچولوی من ..دنیای من.. تو وصل میشوی ب بهشت ومن وصل میشوم ب تو .. و بهشت اینگونه کشیده میشود ب زیرپاهای من ..

دلنیا

مظلوم ترین زن دنیا اونیه که هیچ آرامشی در کنار شوهرش نداره اما بخاطر بچشش تحمل میکنه😭😭😭😭میشه برا آرامش دلم دعا کنین...سخته وقتی  بخاطر بچم مجبور باشم خودم خوشحال نشون بدم وقتی هیچ انگیزه ای برا زندگی ندارم...اما همه ادما از اول که بی انگیزه نمیشن....بی انگیزش میکنن ...منم یه ادم شادی بودم که صدای خندم همه جا میپیچید اما حالا شدم یه مادر به ظاهر شاد...خیلی سخته مجبور باشی جایی زندگی کنی که هیچ دلخوشی نداری...شبا به امید این که یه روز از این زندان آزاد میشم سر رو بالش میزارم...زندگیم حکم زندان منه ...گاهی وقتا با خودم تصور میکنم کاش بال داشتم بچمو میگرفتم میرفتم یه جای دور که هیچ کسی نشناستم....خدایا هر کسیو میبخشم الا اونیو که بهم تهمت زد ...لطفا برام دعا کنین به امید روزی که از این زندان آزاد بشم و بتونم با بچم شاد زندگی کنم...آمین
1904

برا ما انشاالله مهرگان خانم...

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مهرگانم...عزیز دل مامان و بابا...خوش اومدی تو دلم...من و بابا و داداش رادمهر منتظرتیم...بوس بوس من...انشاالله دامن همه منتظرا زووود زوووود سبز بشه. از همه کسایی ک برام دعا کردن سپاس گذارم.دستشون رو میبوسم.خواهرا اگه میشه برام صلوات بفرستید توروخدا...عدد بارداریم پایینه...دعا کنید خدا بهم بچه دومم رو هم ببخشه...  دعاهای شما معجزه اس...خدا رو شکر خدا نور چشممون رو صحیح و سالم داد بهمون...دعا کنید ببخشه بهمون پسرمون رو...و اینکه سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و عاقبت ب خیر باشه...خدایا دعای مادر در حق فرزند گیراس...تو رو ب حق همین ماه رمضان کاری کن ک پسرم دستگیر و چاره ساز باشه برا مردم.قدم تو راه اصلاح امور مردم برداره.آمیییین امروز ۱۸آذر ۹۸ سرصبحی ی لگد محکم زدی ب مامان(قربون مشت و لگدهات بشم بره تو دلی منننن  )بعدش گفتم پسر مامان یکی دیگه ام بزنه مامان ببینه...یکی دیگه ام زدی و مامان از رو دلش احساس کرد ضربه ات رو...باز گفتم یکی دیگه ام بزن دیگه نزدی...ب نظرتون رییس کیه؟؟؟؟؟مامان یا نی نی؟