2726
عنوان

اقا اگه بلدین بگین☹️

310 بازدید | 32 پست

15 سالمه. میخوام یه درامدی داشته باشم تو خونه پول واسه خودم پس انداز کنم. یعنی ازون دخترام که دلم نمیخواد برم زیر دِین کسی حتی مامان بابام

اخه هر وقت چیزی میخرن واسم محاله منتشو نکشن بگن فلان کار نکنی ازت میگیریمشا و ازین چیزا.کلی دارم میگم منظورم گوشی و اینا نیست 

ولی دلم میخاد خودم با پولم واسه خودم چیز میز بگیرم. بهم یه حس خوبی میده

حالا به نظرتون چکار کنم درامد داشته باشم؟ 

ماه پشت ابر نمیمونه ولی غصه پشت خنده چرا:)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میتونی پیج بزنی ویدیو فان بزاری بعد یه مدت که پیجت شلوغ شد تبلیغات بگیری

نه تو آنی که همانی نه من آنم که تو دانی 🌬️🌊 با افتخار گیاه‌خوار هستم🍃💚صلح از بشقاب ما آغاز می‌شود🍃 
2728

درستو بخون برای کنکور خوب بخون تو ی رشته خوب قبول شی مثلا پزشکی 

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

اول از هر کاری از مامانت اجازه بگیر

بعد اگه اجازه داد با هم برید خرید و چرم و نمد بگیر باهاش کیف دولتی خوشگل درست کن

یا می تونی از این عروسکای روسی که الان خیلی مد شده درست کنی حالا چه با پارچه و ابر و اینا چه هم با خمیر

آموزش هم از تو اینترنت ببین که بتونی چیزای خوشگل درست کنی

لایک نکن خواهر

عزیزم بهت تبریک می گم که از الان احساس می کنی باید مستقل باشی

اما به نظرم فعلا تحمل کن و فقط روی درست تمرکز کن تا زمانی که کنکور رو سپری کنی؛ اون دوران زمان مناسبی هست برای کار کردن به صورت نیمه وقت

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡

به نظرم الان بهترین کار اینکه صد در صد تمرکزتو بزاری رو درس بعد کنکورم میتونی هزارتا کار خوب داشته باشی و البته شغل ایندتم که تضمین میشه ولی الان وقت خودتو الکی هدر نده 

الان که بهترین کار زعفرون پاک کردن تا هست استفاده کن

همه جا ک زعفرون نیس فقط خراسان رضوی و جنوبی فکر میکنم باشه 

کاربر نیمه قدیمی ام از همه کسایی ک لطف کردن و کاربری دومم رو هم ترکوندن کمال تشکر رو دارم😑خدایا پسرمو به دستای مهربون خودت سپردم مواظبش باش💟
2706