2737
2734
عنوان

به نظرتون من نجستم?

| مشاهده متن کامل بحث + 1413 بازدید | 81 پست

بگو نجس زمانی میشه ک بشاشم توش یا بر ینم توش مردک احمق😤😤😤😤😤😤😤😤😤

خدا اگر بخواد هیچ‌کس جلو دارش نیست امیدوارم ک خدا برات بخواد💞  تو زندگیم ی آدمایی هستن ک با هر کلمه حرفاشون  بارها بارها ب خودم میگم کاش هیچوقت نمیشناختمشون😄    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بطری برا خودت باشه که هیچ اگه برا همه خانواده س بهداشتی نیس نجاستشو نفهمیدم این وسـط😕

مال خودمه و بک گوشه میزارمش که دمه دیت نباشه ک اشتباهی نخورش

دیده را نادیده کن نادیده را هرگز مگو
2728
اره بابا سه ساعت عضو شده دو تا تایپک زده اره چون ادم دروغگو بیکاری هستی خیلی نجسی

مگه چه اشکالی داره خب دوست دارم صحبت کنم با کسی ده تا هم تاپیک میزنم 

تو جواب نده خب من دوست دارم با کسی حرف بزنم هرکی جواب بده فرقی نمیکنه 

مگه چه اشکالی داره خب دوست دارم صحبت کنم با کسی ده تا هم تاپیک میزنم  تو جواب نده خب من دوست د ...

مردک داری خالی میبندی خودت ادم مسخره و بیکاری هستی بقیه رو هم سرکار گذاشتی برو با مامان وابجیت هم کلام شو واست بهتره

بعضی ها وسواس هستن اما ادبیات قشنگی بکار نمیبرن اما میتونید جبران کنید وقتی بطری را ذهنی کرد پرت کنی ...

انقد بداخلاق و عصبانی میشه خیلی دلم میخواد ولی دعوا بیشتر بالا میگیره

2738
مردک داری خالی میبندی خودت ادم مسخره و بیکاری هستی بقیه رو هم سرکار گذاشتی برو با مامان وابجیت هم کل ...

ببین اشتباه میکنی من اون اقا ک فکر میکنی نیستم و هر طور که بشه حاضرم ثابت کنم 

فقط بدون حال بد منو بدتر کردی من از بی هم صحبتی اینجا پناه آوردم و دلم داشت میترکید نه میتونم برم بیرون نه دوستی نه خواهری نه چیزی دلمم ب اندازه کافی پر 

بدون پیش قضاوتی درست نیس دل کسیو نشکن

برو بچه جون برو جیشتو بکن و بخواب، برو

یعنی واقعا انقد موضوع من غیر عادی بود که باورتون نشد ?بخدا خیلی از این بدتراش برام اتفاق میوفته این فقط یکیش بود

برو خودتی

باشه تو خیلی زرنگی 

خدابهت عقل بده به منم صبر تو زندگیم

اگ تو زندگی هم آدما رو اینطور زود قضاوت میکنی و به فحش و بی ادبی میکشی که واقعا واست متاسفم و حتما نتیجه کار هاتو می بینی

از من ب تو نصیحت انقد روی فکر و تخلیلی که داری پا فشاری نکن چون ممکنه اشتباه باشه در مورد خودم نمیگما چون فکرت در مورد من  واقعا واسم مهم نیس کلا بهت میگم  

چون کارت اشتباهه و جز این اشتباهات خیلی ویران کننده

پیش قضاوتی بدترین فکرو تخیل یک ادمه

وااااا منو شوهرم ابم تو ی لیوان میخوریم حتی قاشق دهنی همو شده بارها استفاده کنیم این حرفا چیه بین شما اونم در این حدددد اخه نجس چ کلمه ای یه

عاشق اینم تو ی کلبه تو دل جنگل باشم با نم نم بارونو بوی آتیشو صدای قطره های بارووون با ی چای آتیشی و تًرق توروقه سوختن چوب.....اخ ک چ لذت بخشه
2706