2726

حس خوبی داره وقتی براتون دعا می کنم 

این که میدونم شما هم برام دعا می کنید حس خوبی داره 

ازم دریغ نکنید 😍

یه صلوات برای حاجتم بفرستین 💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برات صلوات فرستادم میشه لطفا دعام کنی اسمم حدیث😔💔

من یه دختر لوس نازنازوعه مامانی ام🤪بدبخت مامانم چی میکشه از دست من🥺یه دختر که همه اتاقش صورتی و دنیای صورتی داره💟یه دخی که نوتلارو میشینه یه نفر کلشو میخوره😂یه دختر که هروز لاکشو تمدید میکنه💅یه دخی که هروز با لباس مجلسیاش با مامانش قر میدههه💃
2728

20 تابرات صلوات میفرستم.. توهم برای شادی روحم دعا کن خیلی داغونم

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
یاد خدا بیامرز می می ناز افتادم😳😳

چرا؟ من تازه پیاماش دیدم انقد حالم گرفته س که مرده 

خدایا هر کسی چه نیک چه بد برای من خواست اول نصیب خودش کن آمین یا رب العالمین... دوست عزیزی که نظرت با من همخونی نداره لطفا ریپلای نکن که بگی خیلی بلدی باشه تو خوب ✋✋.          وزن اولیه 67... وزن فعلی 64... قد 170... وزن هدف62... باشد تنبلی را کنار گذاشته ایده آل شوم😎عضو شدم در بامداد خمار... 

برای آرامش دلت صلوات میفرستم عزیزم

اللهم صلعلی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 💚

هر موقع خواستی بگو برات حمد،  توحید یا آیت الکرسی بخونم💚❤   اینم لینک تاپیک حاجت روایی من https://www.ninisite.com/discussion/topic/6987406/%d8%aa%d8%a7%d9%be%db%8c%da%a9-%d8%ad%d8%a7%d8%ac%d8%aa-%d8%b1%d9%88%d8%a7%db%8c%db%8c
چرا؟ من تازه پیاماش دیدم انقد حالم گرفته س که مرده 

بچه ها هر از گاهی واسه شادی روحش ختم صلوات و ... میذارن.... نوشتی شادی روح....

معمولا میگن حال دلم خوب شه و...

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

حتمااااا ان شاءالله بهترین جای بهشت نصیبشون بشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
2706