2726
عنوان

تاپیک جامع خانومای شاغل

353 بازدید | 62 پست

این تاپیک فقط مخصوص خانمای شاغله. بیاین هر درد دل و هر مشکل یا تجربه ای هست اینجا باهم در میون بزاریم.

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من تو خونه کار میکنم،نقاشم  قبوله؟

خوش اومدین

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
الن دورکارید؟ 

منم سر کارم. قانون دور کاری رو برام اجرا نکردن . تازه شرایطش رو هم داشتم . الانم دارن بازی میدن

شما شاغل ها وقت میکنید خونه رو مرتب کنید سایت هم بیاید

بله 

والا خونه ی من که خیلی تمیز و مرتب هست 

چون اصلا کسی نی که بخواد کثیف کنه 

پسرمون هم که توی اتاقشه ...

بچه ندارم پسر جاریم پیش ما زندگی میکنه ۱۴ سالشه

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
2706