2733
2734
عنوان

مامانای گل بیایین دلداریم بدین 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 441 بازدید | 44 پست

من بچم چهارده ماهشه بار اوله بعد از زایمان پریود میشم

امام باقر (عليه السلام) فرمود دعا قضا را رد می کند اگرچه ثبت و ضبط شده باشد. در ادامه روایت می‏فرماید: حضرت انگشت‎هایشان را مُشت کردند و به کنایه فرمودند اگر قضای تو به این محکمی هم باشد، خداوند آن را باز می‎کند! صدقه قضای قطعی را دفع می کند..
وایییی چقد سخت بخدا .به این چیزا ک فک میکنم میبنم زن ها چقد دردو رنج سختی باید تحمل کنن منم قبلا سقط ...

من  ستا پسر دارم دوتا هم سقط داشتم 😑سی سالمه ولی قیافم به چهل میخوره شایدم بیشتر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من  ستا پسر دارم دوتا هم سقط داشتم 😑سی سالمه ولی قیافم به چهل میخوره شایدم بیشتر

کلا بارداری زن خیلی تحت تاثیر قرارمیده شکننده و ضعیفش میکنه مخصوصا پسرا ک واسه ادم انرژی نمیزارن مامانم میگه دوتا پسرشیطون داری باید ب خودت برسی استراحت کنی پسرا انرژی زیاددارن توان داشته باشی بهشون برسی .حق داری گلم 

.....
2731
استفاده میکردیم ولی دیگ اتفاقه افتاد

پاره شد؟من بعد از زایمان دوبار پریود شدم دیگه نشدم مرداد شدم دیگه تا الان نشدم ۳هفته پیش تستم منفی بود ممکنه باردار باشم؟

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
پاره شد؟من بعد از زایمان دوبار پریود شدم دیگه نشدم مرداد شدم دیگه تا الان نشدم ۳هفته پیش تستم منفی ب ...

اره. نمیدونم گلم اخه میگن تا پریود نشی ک باردار نمیشی .من بعد زایمانم اصلا پریود نشدم تاالان .الانم چندوقته یه پرخطرداشتیم ک بیخیال گرفتمش امشب یکی میگه نکنه حامله ی نرسیدم 

.....
اره. نمیدونم گلم اخه میگن تا پریود نشی ک باردار نمیشی .من بعد زایمانم اصلا پریود نشدم تاالان .الانم ...

من چندبار تست زدم منفی بودولی بازم میترسم چقد ما زنا بیچاره ایم🤐آخه شوهرم اولش ک ان د و م نمیذاشت آخراش میذاشت اران شک میکنم۳تا تست زدم منفی بود ولی نگرانم از مرداد دیگه پریود نشدم

من وکالت زندگی ام را به⁦❤️⁩خدا⁦❤️⁩داده ام چرا که خدای من بهترین وکیل است، وطبق ماده ۶۶۷ق.م وکیل بایدمصلحت موکل خود را به بهترین شکل مراعات کند.
2738
اره. نمیدونم گلم اخه میگن تا پریود نشی ک باردار نمیشی .من بعد زایمانم اصلا پریود نشدم تاالان .الانم ...

تو نی نی سایت یکی گفته بود بعد بارداری با گرده افشانی هم باردار میشین بخدا همش میترسم⁦☹️⁩

وااای من ک خیلی حالم بده صلوات میفرستم تاصبح 

ان شاءالله که نیستی 

2706