2726
عنوان

مادر بچه های باهوش بیایید

471 بازدید | 40 پست

خانوما من دخترم سه سالش هست خیلی باهوش هست چندتا سوره حفظ هست شعر های زیادی بلده اسم حیوانات و رنگ ها رو به انگلیسی بلده پایتخت چندتا کشور بلده اما من واقعا نمیدونم چطور باید هوشش رو پرورش بدم خیلی خوب قصه میگه و نقش قصه ها رو خوب بازی میکنه شما چیکار میکنید بچه ها تون خلاق میشه کتابی اگه دارید معرفی کنید لطفا

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بازی فکری 

شطرنج 

کلاس رباتیک

I math

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

حالا ب بچت سخت هم نگیر 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
باهاش کار کن تو خونه ولی تروخدا بزار بچگی کنه

خیلی باهم بازی میکنیم ولی حس میکنم میتونه پیشرفت کنه و دلم میخواد کمکش کنم

بچتم نزار تو استرس یا فشار روحی قرار بگیر 

نزار پای موبایل و تبلت بشین 

منم ایتقد درس زود میرفت تو مخم مثلا مینشستم پا تلویزیون ی خط درس ی ربع فیلم میددیم فرداشم مثل بلبل جواب میدادم 

. لی خب بخاطر ی سری اتفاقات استرس و اینک پای گوشی بودم زیاد حس میکنم مغزم کوچیک شده درس زود میره تو مخم ولی باید تو ارامش باشم. زود حواسم. پرت میش 

ماشالله چطور بهش سوره یاد دادین 

من هر کاری میکنم موضوع رو عوض میکنه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
دیگه ازین خلاقتر ماشاالله چطوری باهاش کار میکنی 

زنده باشید توی بازی باهاش کار میکنم

خیلی باهم بازی میکنیم ولی حس میکنم میتونه پیشرفت کنه و دلم میخواد کمکش کنم

عزیزم من پسرم هر کی میبینه میگه خیلی باهوشه 20 ماهشه ولی کلمات زیادی نمیگه خیلی باهاش کارمیکنم حرف میزنم مثلا عمه میگه بعد یه مدت باز نمیگه نمیدونم چرا اینطوریه...شما چطوری دخترتون و آموزش میدید دوس دارم  زبان یاد بگیره نمیدونم ولی چطوری و از کی باید شروع کنم

بچتم نزار تو استرس یا فشار روحی قرار بگیر  نزار پای موبایل و تبلت بشین  منم ایتقد درس زو ...

نه اصلا اجازه نمیدم تو محیط پرتنش باشه خیلی برام مهمه که آرامش داشته باشه هر وقت حس کنم داره عصبی میشه سریع محیط رو عوض میکنم گوشی و تب لت هم اجازه نمیدم ولی تلویزیون نگاه میکنه 

2706