2733
2734

فامیل دورمون همش دنبال من بود هی پیام میداد هی اس میداد اعصابمو خورد کرد بهش گفتم بسه دنبالم نیا بهم گفت چقد خودتو میگیری فک کردی کی هستی دوس داشتن لیاقت میخواد که تولیاقتشو نداری بهش گفتم بی حرمتی نکن چون بزرگتری جوابتو نمیدم اونم بهم گفت الکی ادای آدم خوبارو درنیار

چون فامیل بود جوابشوندادم

فقط بهش گفتم اره میگن خلایق هرچه لایق من بی لیاقتم توبرو دنبال لیاقت خودت

برای همه انسانها خوشبختی بخوایم❤ برای همتون که امضای منو میخونین خوشبختی وآرامش میخوام❤.اگه امضاموخوندی میشه برای❤ خوشبختی❤ و❤آرامش دل ❤من دعاکنی ویه دونه صلوات بفرستی❤🙏🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولش کن سوخته

جوابشو ندادم اعصابم خورد شد کاملا معلوم بود هی تحریک میکرد یه چی بهش بگم

برای همه انسانها خوشبختی بخوایم❤ برای همتون که امضای منو میخونین خوشبختی وآرامش میخوام❤.اگه امضاموخوندی میشه برای❤ خوشبختی❤ و❤آرامش دل ❤من دعاکنی ویه دونه صلوات بفرستی❤🙏🌹

بگو لیاقت دیگرانو تو تایید نمیکنی

باید که جمله جان شوی تا لایق جانان شوی❤            رسیدنبه  آرزوم،آرزومه😇                                  میشه واسه خوشبختیم یه صلوات بفرستی؟💞🔐         یعنی خرتراز من خود خرمم  که این همه خر دنبالمم که خرم کنن🐴 باز من دنبال اون کره خریم که خرم نمیشه😠😈🐴🔨👽                                                                                                                                  

تو این شرایط که جواب نمیدادم چون فامیله دردسر میشه 

ولی اگه نبودم میگفتم حرف زدن از لیاقت بهت نمیاد😏

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2738
خوب گفتی دیگه پیام دادجوابشو نده

کو هیچی که نگفتم درمقابل حرفای خودش😣

میدونم اعصابت خورده ولی بی محلی بیشتر دلش میسوزونه

بلاکش کردم ازهمه جا