2733
2734
عنوان

کیااا تو اقدااام هستن بیان

172 بازدید | 30 پست

سلااام من دوتا سوال دارم 

اول اینکه واسه اینکه بفهمیم بارداریم اصولا میگن تا پریود بعدی منتظر باشیم من تاریخ نداره پریودیم با قرص خونریزیم بند اومده تا برم تو اقدام از کجا بفهمم باردارم یا نه 

سوال دومم اینکه کسی بوده بعده اقدام زیر دلش و نافش تیر بکشه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
منم امروز ۱۴روزه ک پریودم عقب افتاده

بی بی بزن خب

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
درد شدید اگه باشه امکان خارج از رحمی هست من تجربه اش رو داشتم اونقدر شدید بود که نمی تونستم بایستم و ...

نه انقدر زیاد نیس میگیره ول میکنه میخواستم بدونم میتونه از علایم باشه یا نه 

عزیزم باید از دکترت بپرسی

-مامانم تنها دلخوشیمون توی دنیاس دعاکنیدسلامتیشو ب دست بیاره -کوچولوی عزیزم کاش تو دلم میموندی کاش میشد ب دنیا بیای وعطرتنتو مثه رویاهام بوبکشم    -کوچولوی عزیزم خواهش میکنم این دفعه بمون تو دل مامانی من خیلی چشم انتظارتم... این دفعه به وزن دلخواهم میرسم به خودم قول دادم.. جمعه ۲۰ بهمن--۶۳/۷۰۰
2706