2733
2734
عنوان

بامادرم کات کردم براهیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1006 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مادر بزرگترین و بهترین نعمت خداست بهش  بدون انتظار محبت کن. حرف هاشم به دل نگیر، شوخی کن و به خنده بگیر، بهش ثابت کن که چقدر دوسش داری 

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند🌹واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند.
2728
وات د فاز؟؟ چیزی نگفته؟؟؟؟؟ لابد تو هم از امثال اینجور مادرایی

الحمدلله بچم یه جوریه که میفهمه من مادر هر چی بگم از سر دلسوزی میگم. دشمنش که نیستم بخواد برام گارد بگیره و تهدیدم کنه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2738

9 ماه سختی بکش.بزا.شب بیداریارو تحمل کن.نق نقاشو به جون بخر.خون دل بخور تا بزرگ بشه.عشقتو بریز به پاش.بعد سره اینکه بهش گفتی همش به سر و ک و نت میرسی یه خورده به خونت برس برا همیشه باهات کات کنه😐

من یک زنم💪👧👩💎که میزنم به سیم اخر و میگم .منو ببین یه آدمم که از توئه پوسته تنم👌ندا منم،هوا منم صدای نسل ما منم.اگرچه بستی بالمو ...رها تر از رها منم😊😍اگرچه جنسه شیشَم.قوی تر از همیشه ام💪.نبین نحیفه ساقه هام .درخته کهنه ریشه ام🌳همیشه بوده باورم .که با تو من برابرم👌اگه قویه بازوهات.ب جاش منم یه مادرم💪(آهنگ زن از رانا منصور)
الحمدلله بچم یه جوریه که میفهمه من مادر هر چی بگم از سر دلسوزی میگم. دشمنش که نیستم بخواد برام گارد ...

هرکسی باید حد و حریم خودشو و همچنین حریم دیگران رو رعایت کنه و هیچ حقی نداره بی احترامی کنه.تذکر باید با لفظ خوش و مهربانانه باشه.لفظ درست نشان دهنده شعور، تربیت،سواد،فهم و درک یک شخص است.

هرکسی باید حد و حریم خودشو و همچنین حریم دیگران رو رعایت نکنه و هیچ حقی نداره بی احترامی کنه.تذکر با ...

درسته

ولی مادر فحش هم بده، من باید دستشو ببوسم.

ما که وظیفه تربیت مادرامون رو نداریم.

قربونشون برم، هر چه از دوست رسد نیکوست

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

وای بیخیال بابا

مادرته

این روزها کسی نمیدونه فردا زندست یا نه!چطور دلت میاد شاید دیگه فردایی وجود نداشته باشه

البته خدا نکنه

من یه مادرم با یه کانال لباس بچه ی خوب تو ایتا   بهم سر بزن حتما  https://eitaa.com/joinchat/4135387430C5fbc11ca9b
2706