2737
2734
عنوان

چجوری ۳ قلوبسازم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2245 بازدید | 151 پست
نترس عزیزم توکل ب خدا ام اس دیگه کسی رو فلج نمیکنه خیلی داروهای خوبی هست الان

انشاالله بلا از همه دورباشه و خدا هیچ کسی را دچار مریضی نکنه و خداهم بحق امام سجاد همه مریض هارو شفابده ...شما روهم خیلی زود شفای کامل بده و سایتون بالا سر بچه گلتون باشه تا ۱۲۰سال صحیح و سالم 

من خودم یهویی توی ۱۹ سالگی اواخر ترم یک دانشگا درگیر شدم نمیخام یه موجود بیارم توی دنیا و هر لحظه نگران ۱۹ سالگیش باشم

متشکرم از همتون خانما

هر چی خدا بخاد همون میشه

یه صلوات برا حاجت دلم مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هم اسم همسر شاه ایران

اسم خوبیه که🙂

ترکیه زن و شوهر سر اسم دعواشون میشه شوهره میخواسته اسم مادرشو که تازه فوت کرده بزاره رو دخترش. خانمه هم قبول نمیکنه مرده میره خودسر شناسنامه میگیره زنش کشته یارورو 🤐🤐🤐🤐🤐🤐اسم مادرشوهرش لطفیه 😐😐به نظرم حق داشته😂

متشکرم دوستم حرفم متوجه شدی

خواهش میکنم عزیزم .اسی جان همین استرس جنسیت هم واست بده .انشالله خدا یه بچه سالم بهت بده .حتی اگه دختر شد و اسمش روهم اسم مادر شوهرت گذاشتن انقدر واست شیرین میشه که دیگه حساسیتی رو اسمش نداری عزیزم

مادر بزرگ میگفت : حرف سرد ، مهر گرم رو ازبین میبره .حتی وسط چله ی تابستون.
2738
خواهش میکنم عزیزم .اسی جان همین استرس جنسیت هم واست بده .انشالله خدا یه بچه سالم بهت بده .حتی اگه دخ ...

بقول دکترم یه سیب رو بندازی بالا صدجور عوض میشه تا بیفته پایین توکل ب خدا

قابل توجهت من برادرشوهرم ام اس داره برادر شوهر عمم هم ام اس داشت فوت کرد 

بله اقایون هم درگیر هستن ولی بیشتر جنس مونث درگیر میکنه 

علت مرگ ام اس نیس مطمینم

مبتلایی؟ متاسفم. ناراحت شدم.  اما این احتمال برای پسرام هس.  عزیزم مگه زایمان برای شما خ ...

من اوضام بد نیس بیماریمم ب لطف خدا تحت کنترل

احتمال برا همه هس ولی جنس مونث بیشتر درگیر میشه

بله جوابمو داد ک مبتلاس.  سابقه خانوادگی و ژن ک فقط روو دختر موثر نیس

تو کل فامیل فقط من مبتلا ب این بیماری هستم سابقه و ژن نداشتم ولی خب جنس مونث بیشتر درگیر میشه

من اوضام بد نیس بیماریمم ب لطف خدا تحت کنترل احتمال برا همه هس ولی جنس مونث بیشتر درگیر میشه

چی بگم والا. نشنیده بودم

باید تحقیق کنم ببینم علمیه یا ن. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2706