2733
2734
عه برگشتی شما این تکپر بیچاره و من از دیشب داریم نی نی یار رو صدا میزنیم که تو آزاد بشی

سلام بله موقت با این کاربری آمدم ،رفتم سراغش کلی ام دعواش کردم که سرصدا کرده 

از شما هم ممنون بهم تو خصوصی گفتن زحمت کشیدین لطف کردین سپاس

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دقت کنی  حرف مفت میزنید اونی که لازم باشه اقایون میفهمن بقیش چرته لازم نیست مغزمون درگیر کنیم&n ...

درست حرف بزنی بد نیستا😐

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
سلام عزیز  نگار لیوه بچیم برام پیام فرستاده پیام برای من بود همش از شما حرف زده 😃😂

سلام آجی جونم 😘😘الهی هر لحظه به یادشم به خدا نفس جون 😔قربون دلش برم من میدونم اونم دلش خونه میدونم اونم دلش تنگ شده کلی ولی خدا کمکش کنه درسش بخونه باید نهایت استفاده رو بکنه از وقتش 

؟🖤🥀
2731
تاحالا از دید اقایون نگاه نکرده بودم به این مسعله. ولی یه کم باید با قبل هم تفاوت داشته باشه مگه نه؟

اون که بله 

ولی همون یخورده !

[ سلام دوستان، موقت با این کاربری وارد شدم تا زمانیکه کاربری قبلی رو آزاد کنن]
2738
مگه سگ‌مرده میدونی بوش چجوریه لعنتی؟😂 ولی تصورشم حال ب هم زنه😷

سگ مرده یه اصطلاح هست که یعنی خییییییلیییی بوی گندی میده      

منتظرتم گلم درخواست بده   به علت هکر های بیشعور و بیجنبه پیچمو برداشتم اگه خواستید بگید بگید بهتون ایدی میدم    به خدا سیبیل ندارم اینقدر نگید سیبیلاتو بزن تنها نمیشی دیگه ..اگه یه دونه تا سیبیل داشتم مال خودتون به یاد پسرداییم اسم کاربریمو  گذاشتم اینقدر مسخره نکنید بابا    

مشکل از ما خانما است که با زدن یه تاپیک با همچین موضوعی از خودمون ایرادمیگیریم هر انسانی تو هر موقعیتی ممکنه یه واکنشی نشون بده ربطی هم به جنسیت نداره همون طور که نزاد پرست بی شعوره هر کی نگاه جنسیتی داره هم دست کمی نداره 

من فک میکنم غر زدن آزار دهنده باشه براشون

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706