2737
2734
انشاءالله همونقدری که واسه مادرش خرج میکنید خدا روزی بیاره تو زندگیتون خودتون ذره ذره پس انداز کنید ...

ممنون گلم این شوهرم یه قرون پول به من نمیده جمع کنم که اخر سال یه پالتوی مانتوی بخرم برا خودم اگه میداد خوب بود ولی لعنتی نمیده

🚫لطفا اینقدلایک نکنید🚫کامنت بزارید😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم لباس گذاشتم دیوار تا حالا کسی نبرده خخخ...خودم لباس دست دو دلم ورنمیداره ولی شایدیه کیف برا دم دستی بگیرم از دیوار..کیف خیلی بد نمیشه حالا...الان با این اقتصاد باید بریم سراغ دست دوم بخدا

خوش به حالتون با لین گرونی لباسای که دارین و هنوز نو هستن استفاده نمیکنید و تازه میخرید من شوهرم پار ...

غصه نخور پالتو هم ارزون میشه  و تو هم پالتو میخری عزیزم 

منم لباسام زیادن ولد قدیمین ولی اصلا فکر نمیزنم همینا رو خیلیا ندارن 😁 

اللهم صل علی محمد و ال محمد🤍

خب عکسشو بزار ملت ببینن بدون عکس ک کسی چیز میز نمیخره یا نمیفروشه

« اللّهم صلّ علی مُحمّد و آلِ محمّد و عجّل فرجهم »۸ثمره عشقمون 🤩فندق من.. منو بابا بدجور بیتابتیم.. دلمون میخواد زودتر بگیریمت تو بغلمون.خوش آمدی به زندگیمون جان جانانم🤰تاریخ ۱۶ آذر صدا قلب کوچولوتو شنیدیم جان مادر😍دخترکم عزیزکم مامان منتظرته ک محکم بغلت کنه ک پیشت باشه مونس تنهایی مادر بشی رفیق هم بشیم.😍خوش آمدی پرنسس مامان❤️
ممنون گلم این شوهرم یه قرون پول به من نمیده جمع کنم که اخر سال یه پالتوی مانتوی بخرم برا خودم اگه می ...

ب قول شهرزاد 

باز میشه این در صبح میشه این شب صبر داشته باش

دعای خیر مادر همسرت همیشه توی زندگیتونه شک نکن

خدایا شکرت که هستی...  خدای چاره سازم خدای رحمان و رحیمم خدای عزیزم خدایی که دلم قرصِ به بودنت خدایی که تکیه گاهی و هیچ وقت پشتمونو خالی نمیکنی خداااایاااا شکرت...   شمایی که داری امضای منو میخونی ، آره عزیزم خود شما رو میگم ، انشالله شاد و خوشبخت و عاقبت بخیر باشی.برای رسیدن به آرزوهاتون دعا میکنم و از خدا میخوام همیشه در کنار عزیزانتون بخندید و طعم خوشبختی رو حس کنید.
2706