2737
2739
عنوان

بنظرتون اشتباه کردم گفتم؟

527 بازدید | 60 پست

سلام دوستان

امروز قرار خواستگاری بود البته فقط در حد دیدن و صحبت کلی طرف مقابلم نمیشناختم اصن و شمارمو از اداره گرفته بودن

قرار شد بخاطر کرونا و شرایط خونمون ک خیلی اوکی نبود بریم پارک همو ببینیم.

خلاصه من با مادرم اقا پسرم با مادرش اومد من معلمم اون اقا هم معلم بود 

ظاهرا پسر خوب و متشخصی بود قیافشم ب دلم نشست

رفتیم رو ی صندلی صحبت کردیم یکم کلیاتو گفتیم بنظرم رسید پسره بدش نیومد از من چون خیلی میگف جلسات بعدی اینو بگیم جلسات بعدی اونجور و کلا مشخص بود از صحبت و چهرش ک بدش نبومده از من

من قبلا ی بار عقد کردم تو عقد جدا شدم شناسنامم عوض کردم ولی.

پشت تلفن ک زنگ زدن اینو نگفتیم بهشون 

ینی مشاور ب من گف جلسه ۵ و ۶ بگو این راز توعه و لازم نیست همون اول بگی اول طرفو بشناس ببین ادم حسابی هست یا نه ارزش اینو داره که این مساله رو بهش بگی یا ن

با همه اینا من خودمو گذاشتم جای پسره و دیدم اگه خودم باشم دوس ندارم کسی بعد چندین جلسه و شاید وابستگی و حس بوجود اومدن همچین قضیه ای رو بگه! و از خودم‌بشنوه بهتره تا کس دیکه و فک کنه میخواستم فریبش بدم یا نگم این مساله رو 

خودمم یحور حس معذب بودن داشتم 

اخر صحبتامون 

به پسره گفتم واقعیتش من میخوام صادقانه یه مسالخ رو بهتون بگم و برخلاف حرف مشاور ک گفته بود جلسات بعدی ولی من حق میدم بهتون که بدونین این قضیه رو

و اخر صحبتامون بهش گفتم

پسره یهو کلی جا خورد و مشخص بود تو ذوقش خورد😕

اما بهش گفتم دوس دارم این یه راز باشه بین من و شما و اگه مشکل دارین با این قضیه به کسی نگین 

گف باشه پسره خیلی خوبی بود حیف شد😔 مامانمم خیلی خوشش اومد ازش 

با اینک جا خورد ولی بازم نودبانه رفتار کرد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون اقا حق داره بدونه از اول 

❤️دعا کنین خدا بهم یه نی نی ناز  و سالم بهم  بده 🙏🙏👶میشه یه صلوات مهمونم کنید 😍عاشقتم که هم جانی و هم جانانی 😘💜💙❤️💚برا دوستم @آناعشق هم  دعا کنید 
2731
2738

نظر شخصیمو میگم خب

من اگه یه پسر قبلا عقد کرده باشه جلسه اول نگه و جلسه پنجم بگه عصبی میشم

میگم جلسه اول باید میگفتی چون واسه بعضیا قضیه مهمیه

هیچ کس لیاقت اشک های تو را ندارد ولی هر کسی که لیاقت انها  را داشته باشد هرگز تو را به گریه نخواهد انداخت!☺️
مشاوره غلط کرد  همین اول باید بهش بگی اونم مسئله ی ب این مهمی رو  اون حق انتخاب داره

دقیقا .

حالا اگه برعکس بشه و آقا طلاق گرفته باشه، پنهان کنن چی ؟ اونم همینو میگن ؟

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))

مشاوره اشتباه گفته

جلسه دوم که با پسر حرف بزنی باید بگی

نه که جلسات آخر بگی

خوب کاری کردی گفتی 

انشالله کسی که لیاقتت داره میاد سمتت😘

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم

فکر کن به کسی نگه نفر اول به مامانش بعد به بقیه

مشاور به خاطر سالها تجربه و مطالعه موردهای مشابه به شما اون توصیه رو کرده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706