2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بفرما سوالتو ...

اگه بنویسن راننده از صحنه تصادف متواری شده و منجر به فوت شه  حکمش چیه؟

قبلا شاهد برده که تو تصادف بوده و متواری نشده ننیدونم قبول کردن یا نه

اگه نفی نمیشد تو ابلاغیه مینوشتن؟

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
ببخشید من تو تاپیک شما جسارت کردم و سوال حقوقی پرسیدم🌹🌹🌹

نه بابا این چه حرفیه 

راحت باش عزیزم

دو سال بهم کنایه زدن و با حرفاشون دل منو خالی کردن ولی بعد از ۳ بار زیارت امام رضا حاجتمو داد...السلام علیک یا علی بن موسی الرضا
2738
اگه بنویسن راننده از صحنه تصادف متواری شده و منجر به فوت شه  حکمش چیه؟ قبلا شاهد برده که تو تص ...

اگه ثابت کنه ک متواری نشده مشکلی نداره ولی اگ متواری شده باشه و تو فاصله نبودنشون امکانش یوده مجروح رو ب مراکز درمانی برسونه و نرسونده باشه حکمش سنگین 

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
اگه ثابت کنه ک متواری نشده مشکلی نداره ولی اگ متواری شده باشه و تو فاصله نبودنشون امکانش یوده مجروح ...

وای یعنی چند سال حبس میدن؟😭

با اجازه صاحب تاپیک منم یه  سوال بپرسم چجوری میتونم تکفل بچه هامو بگیرم؟

برا دفترچه بیمه ؟کار سختی نیست برید درخواست بدید بگیرید اصلا سخت نیست

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

تبدیل به حبس تعلیقی یا جزای نقدی نمیشه؟

بستگی ب نظر قاضی داره ولی وکیل بگیرید ایشالا مشکلی پیش نمیاد

خدا کنه حداقل جزای  نقدی بدن

ولی تو ابلاغیه نکشتن قتل غیر عمد به دلیل بی مبالاتی 

دیگه ننوشتن متواری

دیگه نمیدونم نفی شده یا نه

2706