2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ وقت اون جور مساوی نمیشه .حتی یک رای هم بیش تر بیارن اون می‌ره بالا

ممنون گلم 🌹🌹🌹❤❤❤❤

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2728
اگه ترامپ ببره چی میشه؟؟ اگه هم بایدن ببره چی میشه؟؟ 

هیچی نمیشه 

جو روانی حاکم شده باعث میشه اگر ترامپ ببره قیمت ها برن بالا و اگر بایدن ببره بصورت موقت بیان پایین بعدش هم که میبینن بایدن برای ایران هیچ کاری نمیکنه دوباره میرن بالا

به نیت حاجت رواییم اگه ممکنه یه صلوات بفرستین 🌷

چس رامپ🤦‍♀️🙄

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

تاپت سبز نارنجی ابی مشکی 

به هر حال یکی ازینا 

حسم پر حرف شد ۴ گزینه داد

🌼❤😎SEPI😎❤🌼پروفمم خودمم 😎با من اشنا بشید با سعادتا...             ممکنه بی ادبی یا انرژی منفی رو جواب ندم اما مطمئن باش جلوی یه حمله رو گرفتم 😂😂😂 و جوابای کوبنده ای دارم دلیل نمیشه با هر کسی قاطی شد 🤗         حالا اونا رو بیخیال خوبای سایت دوستتون دارم😍❤👌😘
2706