2703
2553

بنظرتون اگه یه نفر فال بگیره تو فال بهش بگن فلان اتفاق میفته،بعدش دعا کنه که اون اتفاق جوری که دوست داریم بیفته میشه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

فال رو قبول ندارم

اما دعا تقدیر رو عوض میکنه.

عزیزم اگه دوست داری کانال استاد شجاعی عضو شو و موضوع: موانع استجابت دعا رو گوش کن 

کمکت میکنه 

آدرس کانال تلگرام و ایتاشون تو امضام هست 

یا علی 

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂

ببین من چند روز پیش فال گرفتم بهم گفت یه خطر دارم برا مادرت میبینم بیمارستان یه شوک یهویی 

ولی خودت با دعا و صدقه نذر حلش میکنی دقیقا مامانم سالم بود پیروز یهویی چنان پهلو کمر پاهاش باهم درد گرفت که نفسم نمیتونست بکشه همه چی یهو اتفاق افتاد اصلا نمیتونستم چکار کنم🥺

رفتم براش صدقه انداختم 4 قل خوندم 

ماساژش دادم آروم شد

2714
ببین من چند روز پیش فال گرفتم بهم گفت یه خطر دارم برا مادرت میبینم بیمارستان یه شوک یهویی  ولی ...

مثلا من با دوست پسرم‌کات‌کردم بهم‌گفت برمیگرده

ولی من میخوام دعا کنم وقتی برگشت اونجوری باشه که‌من دلم‌میخواد

2706