2733
2734
عنوان

😭😭😭😭😭کم مونده به زایمانم 😔😔😔😔😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 577 بازدید | 30 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آشتی عزیزم..مراقبت بخوره تو سرم....بچه دوممه  خودم دیگه بلدم

یه کادو بخر بده به ماددت بگو شوهرم داده 

یه کادو بده به شوهرت بگو مادرم داده 

بعدم به شوهرت بگو زنگ بزنه دعوتش کنه

بگو راجع به کادو به مادرم چیزی نگو دلتنگت شده بود گفت اینو بدم بهت 

به مادرتم همینو بگو 

2738

از شوهرت بخواه که کوچکتره و همه چیزو فراموش کنه باهام برید خونه مادرت اینا و آشتی کنید قطعا مادرت هم از دلش در میاد .

اگر آشتی نکرد تلافی کن و کاری کن که با مادرش قهر بشی

بهتر است روی پای خود بمیری تا روی زانو‌هایت زندگی کنی. (رودی)
دکتر رفتم هیچی    

بدون مشکل ؟شوهرت آز داده؟پس استرست  خیلی بالاست  که نمیگیره  هم خودت هم شوهرت فقط گرمی بخورید اصلا سردی نخور خرما عسل دارچین  و زنجفیل  برنج کم بخور کلا گرمی بخورین دعای  توسل بخون توکل به خدا به این زودی باردار میشی

بدون مشکل ؟شوهرت آز داده؟پس استرست  خیلی بالاست  که نمیگیره  هم خودت هم شوهرت فقط گرم ...

اره شوهرم از داده خوب بوده ..استرس ک زیاد دارم خیلی زیاد ..اره دارم گرمی میخورم..همه چله ها گرفتم نمیدونم چرا خدا بهم نگاه نمیکنه

اره شوهرم از داده خوب بوده ..استرس ک زیاد دارم خیلی زیاد ..اره دارم گرمی میخورم..همه چله ها گرفتم نم ...

چون انرژی منفی میدی ..قانون جذب ...فقط به مثبتها فکر کن ‌..چیزایی  که برای نی نی میخوای  بخری لیست کن و خداروشکر کن که مشکل نداری و بزودی بچه دار میشی 

2706