2737
2734

شوهرم و مادرم به خاطر بی احترامی همسرم قطع ارتباط کردن و من الان باردارم ...شوهرم و مادرم به شدت غد مغرور و خودخواهن  البته بگم که اگه به اینجا رسید هردو مقصر بودن ....حالا هیچ کدوم کوتاه بیا نیست ...خواهرا از نگرانی کم مونده بمیرم اگه موقع زایمان هم آشتی نکنن  چی ....🥺🥺🥺و الان از طرف هردوشون  دارم اذیت میشم...آبجیا  یه کمکی کنید یه راه بزارید جلو پام ...نگید خوب آشتی نکنن که واقعا نمیتونم ادامه این شرایط رو تحمل کنم ...کسی بوده دوروبرتون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر بی وجدانن به تو چرا فشار میارن من جات بودم میگفتم به درک هر کلری میخواید بکنید هرگزززز حق ندارید پیش من در مورد اون یکی حرف بزنید

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2738

دروغ مصلحتی بگو

از شوهرت پیش مامانت تعریف کن.مثلا بگو:شوهرم از شما فلان خوبی رو یاد کرده 

و بر عکس

آروم آروم حس دو طرف رو نسبت به هم عوض کن

البته اینکار رو باید خیلی زیرکانه انجام بدی

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2706