2737
2734
اسی بیبی چک زده بعد سورپرایز کرده شوهرشو روشکمش توشته و شوهرش دیده و کلی رمانتیک بازی، بعد حالت تهوع ...

عه توام هستی😂چقد عکس گذاشتیم چقد خندیدیم عوض اینکه اسی خوشحال باشه دلمونو شاد کرده میگه نمیبخشم😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعریف کن ببینم چی گفته

بعد سوهر اسی میز اماده میکنه بعد دیدن بی بی چک، اشک تو چشاش جمع میشه میگه یعنی بابا میشم منم، بعد تو قندون یه گردنبند از قبل واسه اسی گرفته طرح مادر باردار ، اسی تو قندون میبینه 😒😒😒😑😑😑🙄🙄🙄

گر نگه دار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤
2731

راستشو بخوای ب نظرم خوشت اومده دوست داری ی تاپیک دیگه خالی ببندی ملت نقد کنن و بخندی

اگه جایی بود ک شبیه تو داشت دلم یک دونه عین تو می خرید ❤بابا❤ . اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . می شه واسه بابام فاتحه و صلوات بفرستین ؟ ان شاالله ثوابش ب عزیزای آسمونیتون برسه . ممنونم 🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم . یا جوادالائمه ادرکنی
عه توام هستی😂چقد عکس گذاشتیم چقد خندیدیم عوض اینکه اسی خوشحال باشه دلمونو شاد کرده میگه نمیبخشم😕

واقعا چقدر قدر نشناسن، من از زوایای مختلف عکس گرفتم کمرم رگ به رگ شد😂

2738
اسی بیبی چک زده بعد سورپرایز کرده شوهرشو روشکمش توشته و شوهرش دیده و کلی رمانتیک بازی، بعد حالت تهوع ...

😂😂😂😂😂چ باحال عجب تخیلی

وزن شروع ۷۰.             وزن هدف ۵۵.     تاریخ شروع رژیم ۱۵/۱/۱۴۰۳   یکبار تونستم دوباره هم میتونم.        شبیه نقطه ویرگول ، خواستار پایان محکوم به ادامه
راستشو بخوای ب نظرم خوشت اومده دوست داری ی تاپیک دیگه خالی ببندی ملت نقد کنن و بخندی

اخه اون قبلیه نزدیک ۶۰صفحه شد بعد ترکید ، این جدیده

2706