2726
عنوان

بیایید در موردم هیکلم نظر بدید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1114 بازدید | 55 پست
اسی من ندیدم😁دوباره بزار من نظر ندم ینی هیچییییی

اخه همه میگن معلوم نیست

منم یه عالمه آرزو دارم  امیدوارم به همه ش برسم همگی ممنون میشم برای خوشبختیم دعا کنید ،🙏😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه همه میگن معلوم نیست

بزار تو

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
2728
برای منم بگیدزود

بدنت تپل و تو پره

هرگز هرگز هرگز هیچ مردی هیچ زنی را و هیچ زنی هیچ مردی را ن عوض کرده ن درست کرده است این تحفه ایی ک شما میبینید ده بیست درصد خرابتر شده میتوانید او را بپذیرید مبارکتان باشد اگ ن بروید دنبال کارتان و رهایش کنید
میشه بگی آیا پری دریایی وجودداره؟؟

تو افسانه ها زیاد راجبش گفتن که ی زن خیلی زیباست با دم ماهی 

گاها بعضی افراد ادعا کردند ک دیدن 

ولی از طرف سازمان ملی اقیانوس شناسی آمریکا اعلام شده ک تاحالا هیچ مدرکی برای اثبات وجود پری دریایی ثبت نشده.

و فقط تنها چیزی ک مشاهده شده یکسری نقاشی درون غارها هست که به شکل نیمه ماهی و نیمه انسانه که مربوط میشه به دوران عصر حجر

❌🚨از یکم دی ماه برای اعتراض به وضعیت سایت نه تاپیک میزنیم نه پست میزاریم🚨❌ ...  A New Me    Coming Soon     Loading...  ۲۰%                                          عضو اکیپ علمی تخیلی💫             خدایاشکرت💕    i can🕊
2706