2703
2553
عنوان

سکسکه نوزاد

130 بازدید | 13 پست

پسر من ۳۵روزشه.بعد خوردن شیر همیشه ن ولی گاهی مثلا ی بار درمیون شیر خوردنش سکسکه میکنه

بد نیس؟

شیرخودمو خ کم بهش میدم.کمه سیر نمیشه

😐😐جیغش درمیاد.بیشتر شیرخشک بهش میدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

نه پسر منم همینطوره پنجاه روزشه 

شیر خودتو بهش بده بذار میک بزنه هرچی بیشتر میک بزنه سیرت بیشتر میشه ولی اگر میک نزنه شیرت کمتر و کمتر میشه

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ن گلم سکسکه نشانه خوب کار کردن دستگاه گوارشه

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
2720
نه پسر منم همینطوره پنجاه روزشه  شیر خودتو بهش بده بذار میک بزنه هرچی بیشتر میک بزنه سیرت بیشت ...

خ جیغ جیغوئه.بهش میدم ولی کمه خ نیس یکم گ میخوره دیگ هیچیییی

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
ن گلم سکسکه نشانه خوب کار کردن دستگاه گوارشه

ممنون.خیالم راحت شد

ممنون.خیالم راحت شد

فدات 

گرگ هر شب به شکار میرفت و بی آنکه چیزی شکار کند باز میگشت...شبی گرگ را ناراحت دیدم...با لاشه یک آهو در دهان به گله آمد!گرگ های گله شاد از این شکار او...پرسیدند چرا ناراحتی گرگ؟!!گفت:شبی در سیاهی بیابان چشمانش را دیدم؛دلم را ربود!هر شب به خواست پایم که نه به خواست دلم میرفتم تا تماشایش کنم...امشب محو تماشایش بودم که شنیدم صدای سگان ولگرد را؛دویدم...پریدم...زیر گلویش را گرفتم و دریدمش!!آنچنان دوستش داشتم که نمیخواستم ”سهم دلم”نصیب”سگان ولگرد”شود...
خ جیغ جیغوئه.بهش میدم ولی کمه خ نیس یکم گ میخوره دیگ هیچیییی

بهش شیر خشک هم میدی قبلش حتما بذار یکم شیر خودتو بخوره بعد بهش بده شیر خودتو کنار نذار 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
2714

منم شیر خشک میدم گاهی سکسکه میکنه .

وقتی زیاد سکسکه میکنه بهش اب قند میدم. یه قند کوچلو میندازم داخل اب ولرم شیشه اش . میدم میخوره . اگه بند اومد از دهنش میکشم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
منم شیر خشک میدم گاهی سکسکه میکنه . وقتی زیاد سکسکه میکنه بهش اب قند میدم. یه قند کوچلو میندازم داخ ...

وووی نازی

من میترسم جز شیر چیز دیگ ای بهش بدم

وووی نازی من میترسم جز شیر چیز دیگ ای بهش بدم

من چند بار دادم هیچیش نشد .

ولی گاهی میپره گلوش چون شیرینع   برمیگردونم دو سه تا میزنم پشتش خوب میشه .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
من چند بار دادم هیچیش نشد . ولی گاهی میپره گلوش چون شیرینع   برمیگردونم دو سه تا میزنم پشتش خو ...

نازی.خدا حفظش کنه

دکتر منم گفت آب بهش بده طوری نیس

خیلی ممنون . اب ولرم جوشیده شده بهش بده . اب معمولی ندی آ . 

باشه.حواسم هست سلنا جون