2726
عنوان

سکسکه نوزاد

206 بازدید | 13 پست

پسر من ۳۵روزشه.بعد خوردن شیر همیشه ن ولی گاهی مثلا ی بار درمیون شیر خوردنش سکسکه میکنه

بد نیس؟

شیرخودمو خ کم بهش میدم.کمه سیر نمیشه

😐😐جیغش درمیاد.بیشتر شیرخشک بهش میدم

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه خیلی هم خوبه نینی منم زیاد سکسکه میکرد هنوز هم سکسکه میزنه 

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 
2728
میخواد تپل شه خب 😐

جدیییی

خداکنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙

دختر من ۴۲ روزشه ی روز سکسکه نکنه نگران میشم خوبه،سعی کن کم کم شیر خودت رو بیشتر بدی بزار زیر سینه حتی اگه سیر نمیشه بعد از ۱۵ دقیقه میک زدن شیر خشک بده،شبا تخم شربتی بخور معجزه میکنه

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
پسر منم ۲۱ روزشه خیلی سکسکه میکنه

وووی نازی

پسر منم هی سکسکه میکنه تو دلمم ک بود اسمشو گذاشته بودم سکسکه😅😅از بس سکسکه میکرد

دختر من ۴۲ روزشه ی روز سکسکه نکنه نگران میشم خوبه،سعی کن کم کم شیر خودت رو بیشتر بدی بزار زیر سینه ح ...

سعی میکنم همین کارو بکنم ولی وقتی گرسنه میشه دیگ سینه نمیگیره .وقتی خ گرسنه نیس بهتر میگیره

سعی میکنم همین کارو بکنم ولی وقتی گرسنه میشه دیگ سینه نمیگیره .وقتی خ گرسنه نیس بهتر میگیره

نزار از گشنگی گریه کنه قبل گریه شروع ب شیر بکن هر یک ساعت ی رب سینه باید بخوره

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏