2733
2734
عنوان

الان فراری شم

308 بازدید | 22 پست

بیس چارسالمه دو ساله دانشگاه میرم واس همین کارت یارانه دست من بود ک همش صد و هشتاد تومن بود واسه خرج دانشگاه و لباسم 

الان بابام عصبی شده کارتو بردی واس خودت چکار میکنی باش و خیلی فحشم داد منم گفتم میخاستی بچه نیاری 

یا کارتت واس خودت ولی میزارم میرم از این خونه دیگه هیچ حقی گردن من ندارید 

میگه برو زودتر برو 

کارتو پرت کردم تو خونه 

اومدم تو اتاقم 

دارم دق میکنم 

وا بخاطر صد و هشتاد تومن ؟!اصلا ماهیانه غیر از این مبلغ خرجی نداشتی ؟

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر عزیزم زود خوب شو دل مامان طاقت نداره   میشه برای خوب شدن دخترم و سلامتی نینیم صلوات بفرستین 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

یکار واسه خودت پیدا کن

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧

اونا بهشون فشار میاد تو دیگه داغشونو بیشتر نکن درکشون کم سنتم بالاست خودت برو سر کار یا ازدواج کن بچه اوردن بزرگ کردن الان شما بچه ای؟ 

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس
2738
وا بخاطر صد و هشتاد تومن ؟!اصلا ماهیانه غیر از این مبلغ خرجی نداشتی ؟

منم نداشتم تعجب داره؟ وضعمون بد بود منم درک میکردم اما دنیا اونطوری نموند

گور بابای پرنسس بودن، من پادشاهم. زانو بزن و انگشترمو ببوس
2706