2726
عنوان

با شوهرم دعوام شد زد شیشه ماشینو شکست

| مشاهده متن کامل بحث + 681 بازدید | 55 پست
موندم این مردا عزضع ندارن چرا دختر مردمو بدبخت میکنن بعد مقایسع هم میکنن  خیلی بدبختن خیلی این ...

اگ ببینی چ فوشایی بهم میده

بهم میگه

قهبه 

دلم از این حرفش پره

بخدا دختر پاکیم چشام دنبال کسی نیس

حتی بدون اون یه قدمم نمیرم جایی

اگ ببینی چ فوشایی بهم میده بهم میگه قهبه  دلم از این حرفش پره بخدا دختر پاکیم چشام دنبال کس ...

مشکل از خودشع 

ایشالا ک ی روز بد پشیمون ش

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگ ازش حساب میبره داداشم خیلی کوچیکه

اهان 

من زبونم درازم یه جات وبدم میگفتم منم از سرت زیادم  دیگه دختر فلان خان بماند خودتو چی فرض کردی ولیعهدی چیزی هستی  

ولی با هر حرفت بازم دعواتون میشه متاسفانه 

به نظرم یه مدت سکوت کن خودتو به بیخیالی بزن وقتی که ارومه باهاش حرف بزن ببین چی داره اذیتش میکنه 

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
2728

هیچوقت جلو رو شوهرت مقایسه ش نکن با مردای دیگه نباید میگفتی بقیه یه طوری .... وقتی میدونی احمقه و دعوا راه میندازه سکوت کن فقط نگاش کن خودش اروم میشه بخاطر پسرت سکوت کن فقط

باید سر من بیچاره بدبخت خالی کنه😪😪

ما اگه یه قانونی داشتیم که پشت ما زنا بود.هیچ احدی جرعت نمیکرد بهمون از گل نازک تر بگه...قانون اروپا مرد حق نداره به زنش بگه از اینجا برو اونورتر پدرشو در میارن.

تو اینستا قبلا خونده بودم یه اقا با خانمش ایرانی بودن اما اروپا ساکن بودن مرده داشت میگفت خانمم ارایشگره تو اروپا زندگی میکنیم .خانمم خیلیی خوشگله. اکثر مشتری هاش مرد هستن من اینو دوست ندارم اما نمیتونم به خانمم بگم میترسم چون تو اروپا قانون پشت زنه.فکرشو بکن میخاد به زنش بگه برا مردا اصلاح انجام نده میترسه .حالا اینجا بخاطر یه سوال مرد میزنه شیشه ماشین میشکونه.

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

خواهر شما که پسر نمیخوای بچه نمیخوای من اینجا در حسرت یه بچه میسوزم و میسوزم   همسرم دیگه کلا ازم سرد شده بچه دار نمیشم تیکه های مردم دیگه جوونی برام نمونده   ناشکری نکن

هرکسی امضامو میخونه از ته دل برای مادر شدنم دعا کنه انشاالله منم یک روز مادر بشم😍⁦❤️⁩
اهان  من زبونم درازم یه جات وبدم میگفتم منم از سرت زیادم  دیگه دختر فلان خان بماند خودتو ...

مگه میشه باهاش حرف زد

تو این س سال بخدا یه بار فشنگ نیمده حرف نزده نخندیده باهام 

از کدومش بگم خواهر

2706