2737
2739

بخدا خستم اونقد خسته ک دیگ میخوام خودکشی کنم

کاش پسرم نبود.کاش خدا بهم نمیداد

شاهد دعواهامون باشه اونم غصبی و جیغ جیغو بشه

کاش خدا نمیداد اگ میداد هم یکم اخلاق شوهرمو درس میکرد

بخدا اونقد پرم ک نگو خیلی منو کوچیک کرده اونقد کوچیکم کرذه

تو این س سال یه بار نشده احساس کنم شوهرمه یا خانمشم همش فک کردم بچشم

شاید ادم با بچشم اینطوری رفتار نکنه

صدام در میاد منو ب باد کتک میزنه

الهی بمیرم بچم اونقد ترسید ک نگو

بخاطر چی؟؟؟هه خنده داره اگ بگم ولی بخدا همنجوریه ک میگم فقط بهش گفتم امروز نهم ماهه

یهو داد زد ماهم توماشین بودیم

گفتم ادمی یه بارم شده قشنگ جوابمو بده مگه چی گفتم فوشایه بدی بهم میزد گفتم همه با زنشون طـوری میحرفن ادم مات میمونه توهم یکم ادم باش مثل اونا باش مگ چی گفتم داد میزنی شیشه ماشینتو میشکنی

ورداش گف مگ دختر فلانی هستی

یکی از بزرگا خاندانو گف

گفتم بابام چی کم داره چی برات کم گذاشتن

واقعا دیوونه شدم حتی پیش پسرمم نتونستم خودمو کنترل کنم صبر هم حدی داره دیگ زدم توسرم اونقد زدم ک چشام ورم کردن

نگین پاشو برو خونه بابات

من بدون پسرم میمیرم آقا الان پیش خودش منو مقصر میدونه مطمئنم بهم راه حل بدین 

لطفــــا من کیسو ندارم دردامو بهش بگم

خیلی بی کــــس و تنهام

داغونم

بگو باید دختر فلانی بودم وقتی تو یکی میزدی من ده تا میزذم فرق خوب و بدو بدونی 

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چقدر بد

چرا سالهای اول ازدواجو برای شناخت نمیزارید ک الان پایوز بچه بشید

میتونی ی عمر تحملش کنی؟؟؟؟؟؟

کور و پیر بشی ک پسرت بره زن بگیره؟؟؟

بخدا اون بچه هم عصبی میشه،دعواهاتونو میبینه روحیش ضعیف میشه...

نهم ماه مگه چ خبره؟؟؟

کارما چه سوسول بازیه...؟!فقط اباالفضل بزنه کمرت به حق پنج تن...😑🤭                                                                                                        
دلم خونه ابجـــی

موندم این مردا عزضع ندارن چرا دختر مردمو بدبخت میکنن بعد مقایسع هم میکنن 

خیلی بدبختن خیلی اینقد مرد نیستن بخان زن و زندگیشونو جم کنن 

مقصر خودشونن اما زناشونو محکوم میکنن

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2738

هوف خاهر شوهر منم اکثر دعواهاش الکیه

هر وقتم بی پول میشه بیشتر بهانه گیر میشه

من از همه طرف تو فشارم .از خدا میخام این ۶ سالم زودتر بگذره راحت شم

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 

طلاق بگیر ازش

بچت ضررشو میبینه...مطمئن باشه عصبی میشه عین باباش...

چقدر بد چرا سالهای اول ازدواجو برای شناخت نمیزارید ک الان پایوز بچه بشید میتونی ی عمر تحملش کنی؟؟؟ ...

من گه تصمیم دارم دخترم نه ساله شد جمع کنم بیام 

من یه طرفدار دو آتیشه الناز شاکردوستم که قراره یروز از نزدیک ببینمش. خیلی خیلی دوسش دارم 
اون پسر بیچارم خیلی عصبی شده همشم تقصیر ماس

اگر آینده پسرت مهمه جداشو...

2706