2737
2734

اهنگ شاد کارهایی ک دوست داری ازمایش خون هورمون پریود مریودت تنظیمه؟؟

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قران نماز ایناهم هست!

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
2731

منم گاهی اوقات اینجوری میشم ببین باید خودت درمونتو پیدا کنی من وقتی اینجوریم باید باید باید تنها باشم سعی میکنم ب هیچ کس هیچ جوابی ندم روی کاغذ کلی خط خطی میکنم اگ شب باشه زود تر آروم میشم میرم ی جای خیلی تاریک میشینم و سعی میکنم نفسامو بشمارم قبلنا ک پشت بوم داشتیم میرفتم اونجا اما الان مجبورم تو اتاق باشم 

یا اینکه بعد کرونا برو ی ورزش رزمی ثبت نام کن باعث تخلیه کامل هیجاناتت میشه و خیلی رو آروم بودنت تاثیر میذاره

میتونی هر چیزی ک ناراحتت کردو رو کاغذ بنویسی بعد محکم پاره کنی خیلی آروم کنندست

اره پریودیم درسته خیلی ولی داغونم شوهرم میگه فاطمه چته فازتو درک نمیکنم

شاید ویتامینات کمه تیروییدی چیزی برو روانپزشک چون میتونه مکمل بده ولی روانشناس رفتی بعدش میفرسته روانپزشک از اول برو روانپزشک امگاسه دی ای بهت میده عالی میسی باتوجه به ازمایشات

منم گاهی اوقات اینجوری میشم ببین باید خودت درمونتو پیدا کنی من وقتی اینجوریم باید باید باید تنها باش ...

من نمیتونم تنها باشم شوهرم هس ولی خیلی دلم میخوا بقول تو برم یجای دور ک هیشکی نباشه خیلی داغونم 😢

2738
من نمیتونم تنها باشم شوهرم هس ولی خیلی دلم میخوا بقول تو برم یجای دور ک هیشکی نباشه خیلی داغونم 😢

خب میتونی با همسرت صحبت کنی و حالاتتو تو اون موقع بهش بگی تا تو رو درک بکنه

خب میتونی با همسرت صحبت کنی و حالاتتو تو اون موقع بهش بگی تا تو رو درک بکنه

درک نمیکنه بهش میگم حال روحیم خوب نی انقد سربسرم نزار نمیفهمه همش اذیتم مکنه اشکمو در میاره