2733
2734
عنوان

ابروم رفته بیایید دلدلریم بدید حداقل

| مشاهده متن کامل بحث + 7175 بازدید | 186 پست
عاقا اصلا شاعر میگه :بادی بودو راهی داشت مگر با کسی کاری داشت😷

😅😅😅

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😂😂😂وای اسی یعنی ترکیدم توروخدا ببخش  وای من جات بودم خودمو میرفتم پرت میکردم پایین نمیدونم ...

منم دقیقا بعدش اصلا بهش نگاهم‌نکردم گفتم‌منو برسون خونه برم‌گم و گور شم دم در گف منم‌ بزنم  جفت شیم؟‌گفتم‌نمیخواد موقع پیاده شدن میخندید گف چه آرپیچی هم زدی بعد قهقهه زد اومدم خونه ز زد جواب نمیدادم اخرش جواب دادم

در تاریخ ۹۹/۹/۹  بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد و در تاریخ ۹۹/۹/۲۸ او خیلی پشیمان خواهد شد و برایم‌زاااار خواهد زد ولی من انقدر شاد خواهم بود که اورا ذره ای هم نخواهم‌خواست!
2728
چییرای نفاخ بده اون بخوره و زااارت زارتش دراد تا بی حساب بشین😀

من همش‌میگفتم احساس میکنم تو گوزویی اخرش خودم زدم😂

من همش‌میگفتم احساس میکنم تو گوزویی اخرش خودم زدم😂

اهان پس میخواستی اون اعتراف کنه تو راحت باشی ک ایشون مقاومت کرده وخودت نتونستی وترکیدی🙊

این همه سال منتظربودیم روزهای خوب از راه برسن'غافل ازاینکه روزهای خوب داشتن میرفتن😐💁
اهان پس میخواستی اون اعتراف کنه تو راحت باشی ک ایشون مقاومت کرده وخودت نتونستی وترکیدی🙊

نه من قبلنا میگفتم امروز داشتم میخندیدم‌این اتفاق وحشتناک افتاد

2738
شانس آوردی نری...دی زهره😒😂🤭

اره خواهر آرپیچی زدم بمب بود

غش کر دم😂😂😂

من ابروم رفته تو غش کن😐😂😂😂😂

واااي ياد خودم افتادم 😂😂😂😂 ٤ روز از عروسيمون گذشته بود داشتيم شوخي ميكرديم اونم منو گرفته بود نميذاشت برم دستشويي منم ببخشيد تو صورتش گوزيدم 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ اونقدرررر خجالت كشيدم كه نگو شوهرم داشت ميتركيد از خنده ، الان بعد از ٤ سال يادش ميوفتيم ميگه همون باعث شد من موهام كم پشت بشه و ميخنديم 😂😂😂 سخت نگير بعد ها ميخندي به اين اتفاق 😐😂😂😂😂

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته اند،اما حقیقت آن است که زمان مارا با خود برده است و شهدا مانده اند((شهید آوینی))
واااای یعنی چی واااقعا یعنی اختیار خودتون رو ندارید با یه خنده اینطوری میشه ،، من به جات خیلی خجالت ...

ببین ۲۵ سال تمام منم حرف تورو زدم گفتم مگه اختیار نداره آدم؟!!! تا حالا پیش هیییچکس اینطور نشده بودم ولی ببین خواهر! امروز با چشم دیدم که میتونه دست خود ادمم نباشه!

خدا برا هیچ کس نیاره ،، واااای من چندبن ساله ازدواج کردم باوووور کن هنوز دوراز جونم همچین اتفاقی برا ...

اتفاق واقعا گاها دست ادم‌نمیشه من اصلا نمیدونم چطور شد! اخه حتی آثارشو هم نداشتم بگم مثلا دسشویی دارم😔

واااي ياد خودم افتادم 😂😂😂😂 ٤ روز از عروسيمون گذشته بود داشتيم شوخي ميكرديم اونم منو گرفته بود نم ...

وااااااای من بودم،التماسش میکردم طلاقم بده میرفتم،که میرفتم ،😂😂😂😂😂

ول کن جهان را ؛قهوه ات یخ کرد.....
2706