2410
2553
عنوان

کسایی که نماز شب می خونن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 67 پست
عاخه این چرا گناه داره ادمم دیگه

خب اگر نامحرم باشن گناه داره دیگه 

نمیشه مثلا به خدا بگی خدایا کمک کن من فلان گناه و بکنم که 

بعدم وقتی دو تا نامحرم که عاشق همن بعد ده ماه بهم برسن بعد هیچ گناهی نکنن میشه؟ 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخ😆😆😆😆😆😆😆

🙈🙏🙏🙏 ببخشید 😶

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2720
اصلا نماز میخونی ؟

بله میخونم .نزدیک دوماهه 

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
2714
بله میخونم .نزدیک دوماهه 

افرین 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 یواش یواش وارد میشی نماز شب عالیه هم برای روزی هم هر حاجتی داشته باشی خیلی هم ثواب داره اخرشب ها میخونن مال همین میگن نماز شب

بعد نیم شب شرعی ، ساعت ۱۲ شب به بعد تا قبل اذان صبح 

😍😍😍 وای چه عالی 👌👌

خب اگر نامحرم باشن گناه داره دیگه  نمیشه مثلا به خدا بگی خدایا کمک کن من فلان گناه و بکنم که&n ...

خب محرم بشن بعد 

وا نمیشه؟؟خب محرم شدن کار نداره ی ذکره دیگه😉

مخالفی، لطفا در تاپیکم شرکت نکن یا ریپ مخالف نزن، حالم به اندازه کافی بدهست، ااومدم اینجا یه ذره بهتر شم .مرسی که درک میکنی💖.     ……………..خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟
افرین 👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼 یواش یواش وارد میشی نماز شب عالیه هم برای روزی هم هر حاجتی داشته باشی ...

آهان درسته 👌👌

ممنون از توضیحت 🙏🙏🙏😘😘

2706