2726
عنوان

کسایی که نماز شب می خونن بیان

363 بازدید | 67 پست

ده ماهه عشقمو ندیدم هر وقت میخواد بیاد ی اتفاقی میوفته که نمیشه تو یک شهر نیستیم 

می‌خوام امشب نماز شب بخونم که قسمت شه همو ببینیم زودی 

فقط نمی‌دونم به کی هدیه کنم نماز شب رو میشه شما پیشنهاد بدید 

میشه برای ازدواج منو عشقم ی صلوات بدید 💗

مگه نماز شب واجب نیست ؟؟؟

برای خدا نباید خونده شه ؟

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
مگه نماز شب واجب نیست ؟؟؟ برای خدا نباید خونده شه ؟

نه گل اون مغرب عشا ه

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به حضرت عباس خوبه ولي به همه پيامبران بهتره 

حَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2728

اگر محرمین جواب ممکنه بده ولی تا اونجا که میدونم نذر و نیاز برای کاری که گناه داشته باشه جواب نمیده 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲
نه گل اون مغرب عشا ه

نماز شب همون مغرب نیست ؟!

معنی اسمم مروارید پر ارزش هستش 🙂 دینم مسیحیت هست در حال تحقیق روی ادیانم ‌.اگر سوال پرسیدم و به نظرتون سوال مسخره ای بود دلیلش اینه که به همه قوانین دین و احکام اسلام  آشنا نیستم پس بد برداشت نکنین😘 در مورد دینم هم درخواست دوستی ندین لطفا☺
اگر محرمین جواب ممکنه بده ولی تا اونجا که میدونم نذر و نیاز برای کاری که گناه داشته باشه جواب نمیده& ...

عاخه این چرا گناه داره ادمم دیگه

هیچ کس هیچ کس هیچکس لیاقت قلب مهربون منو نداره و نداشته از امروز از یه دختر مهربون ساده خاکی خنده رو تبدیل میشم به دختری حاضر جواب و تند مغرور که برای هیچکس تره خورد نمیکنه اولویت اول و اخرم خودمم همون چیزی  که همین شماها و دوست و غریبه و دشمن ازم خواستید و ازم ساختید اره ! هیچ کدوم این ادمای این دوره زمونه لیاقت صاف و صادق بودن و معصومیت منو  و قلب پاک و بی شیله پیله بودنمو نداشت  و نداره 😊💔ازین به بعد خوب جواب حرفاتون و کلماتتون به خودتون رو از من خواهید دید.ادمایی که با من بودن تو این روزگار جز خورد کردن قلبم و شکستنش کاری نمردن دیگه قلبی ازم نمونده که بخواد پاک باشه یا شکسته دیگه قلبی ازم نگذاشتید فقط واگذارتون میکنم به خدای بزرگ که شاید ااون قلبمو به دست بیارهخودکشی کنندگان  قاتل اند،‌ قاتل مظلوم ترین و بی پناه ترین فرد در برابر قاتل، یعنی خود… (گفته عباس موزون)💔.خوبی، بدی دیدی حلالم کن.ذره ذره اب شدم برام دعا میکنی؟💔دعا میکنی حل شن مشکلاتم؟

من اگه توفیقی باشه و بخونم ...از سر شوق و اشتیاق تقدیم به ذات پاک خداجونم میکنم از دل و جون.

دعا و نماز نیمه شب عجیب ...خدارو بهت وصل میکنه

تاپیک نور، اینجاست💎💎       نــــــــور انتخاب نمی کند، می تابد به ذره ذره ی زندگی و بر هر چه در مسیر دارد روشنی می بخشد نور باش و ذات خویش را زیست کن…زندگیتون پر از نور الهی✨خدایا من خواهان بهترین تقدیری هستم که برای من و عزیزانم و دوستانم رقم زده ای🙏✨                                                                            زندگی برگ بودن در مسیر باد نیست امتحان ریشه است ریشه هم هرگز اسیر باد نیست زندگی چون پیچک است انتهایش می رسد پیش خدا
نماز شب همون مغرب نیست ؟!

نه

نمازشب مستحبه ، همون که ۱۱ رکعت هست 

آهااان یه نماز دیگه را میگین .

شب چه ساعتی میخونین ؟

2706