2737
2734
عنوان

😜ی دقه ...

259 بازدید | 23 پست

حتما باید یه چیز الکی بنویسیم تا بیاین راهنمایی کنید؟

میشه بگید کیا از رابطه جنسی میترسیدن؟ من خیلی از رابطه جنسی میترسم خیلییی زیاد میترسم بعد ازدواج زندگیمون ب خاطر رابطه جنسی خراب شه

کسی بوده ک از رابطه جنسی ترسیده باشه و برطرف شده باشه؟ چیکار کنم خیلی میترسم😒

لطفاااااااااااا جوااااااااااب بدییییییییید

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بوقتش میگیم الان زوده برو عاموووو برو

وقتش الانه بعد ک زندگیم با این ترس خراب شه چی؟

گلی‌بودم‌درباغ‌زندگاني🌹پرپرشدم‌درایام‌جواني🌹گلی‌بودم‌نه‌وقت‌چیدنم‌بود🌹جوان‌بودم‌نه‌وقت‌مردنم‌بود🌹
2738
فک کنم همه میترسن 

من خیلی میترسم به طوری ک وقتی فک میکنم گریم میگیره ک چیکار کنم اون لحظه😓

من خیلی میترسیدم ولی شوهرم کلی تحقیق کرد در این مورد.  والبته بعد از عروسی ۴ ماه صبوری کرد تا ...

ینی ۴ ماه برات صبر کرد؟؟؟؟

2706