2726

اسم‌دوست پسراتون یا شوهرتون چیه ؟ اسمشو از اولی ک آشنا شدید دوست داشتید؟ یا خوشتون نمیومد از اسمش🥴 چون خیلیارو دیدم اسم‌طرف مقابلشونو دوست نداشتن ولی الان چون طرفو دوست دارن اسمشم دوست دارن

مال خودم اشکان✋🏻 خوشم میومد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

آراد 😍

تو نامزدی یه بار آرد صداش کردم خونشون مردم از خجالت🥴

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!

هیچ کدوم رو نداشتم و ندارم 🤕

ایشالا در آینده شوهر خواهم داشت 😂

ی دختر هر چقدرم سینگل باشه تنها نیست😎من و کودک درونم💃🏻شخصیت دومم🙄کرم درونم😝اون روی سگم😬کلا ی خانواده ایم😌😍😂 تاپیک مشاعره تگم کنید😉عضو اکیپ دلبران شیرین🍊🍃آرمی💜آواکادو💚فمینیسم♀️

اسم شوهرم علی❤❤

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗

من. بكي داشتم از بس كتكش زدم و بهش بي احترامي كردم رفت اسمش امير بود دعا كنين برگرده

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706