2726
عنوان

بچه ها اگه دو نفر با هم اشنا شن

138 بازدید | 11 پست

میگن یا یهو رابطه ای اولش شکل میگیره یا دیگه حالا ی سری اتفاق ها پیش اومده نشده تا اخر نمیشه درسته؟

نیکی چو از حد بگذرد نادان خیال بد کند 

چی??🤔🤔🤔🤔

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چی??🤔🤔🤔🤔

الان فرض کن من و ی پسری تو ی محیط هم رو دیدیم تازه اشنا شدیم ی سری مشکل ها اتفاق ها پیش اومد نشد دوست شیم بقیه کاری کردن نشه حالا تا اخر نمیشه نه با اینکه جفتمون همو دوست داریم

منظورتوخوب توضیح بده نمیفهمم اصلا

الان فرض کن من و ی پسری تو ی محیط هم رو دیدیم تازه اشنا شدیم ی سری مشکل ها اتفاق ها پیش اومد نشد دوست شیم بقیه کاری کردن نشه حالا تا اخر نمیشه نه با اینکه جفتمون همو دوست داریم

الان فرض کن من و ی پسری تو ی محیط هم رو دیدیم تازه اشنا شدیم ی سری مشکل ها اتفاق ها پیش اومد نشد دوس ...

خو

خدایاشکرت واسه همه چی🙏❤من خیلی خوشبختم چون مامان دوتافرشته کوچولوام وهمسرمردی هستم ک باتموم وجوددوسم داره وبرای خوشبختیه من وبچهام تلاش میکنه💖💖بعـضـیـاخــیـلی عقــده ای هســتـن😏ازطــرزصـحبـت کـردنـشــون کامـلا مشـخصـه🤗🤗

تا وقتی اون مشکل ها برطرف نشن نه البته زیاد امیدوار نباش چون اگه نشه ضربه روحی میخوری

مادرم فوت کرد میشه براش  فاتحه یا صلوات بفرستین🤍 لباس ها جنسیت ندارن انقد همچیو مردونه زنونه نکنین/ارایش و دامن مختص زنا نیست/ استایل اسپورتو موی کوتاه مختص به مردا نیست / یه مرد میتونه به رنگ صورتی علاقه داشته باشه و یه زن میتونه به تعمیر وسایل علاقه داشته باشه. لطفا عقایدتونو درست کنید یا حداقل به دیگران توهین نکنید.
الان فرض کن من و ی پسری تو ی محیط هم رو دیدیم تازه اشنا شدیم ی سری مشکل ها اتفاق ها پیش اومد نشد دوس ...

ازکجامیدونی اونم دوست داره؟؟اگه دوستت داشته باشه شماره تواززیرسنگم که شده درمیاره به طریقی یا به خودت میگه

خب دیگه حالا میگن یا همون اول میشد یا حالا بقیه از هم دور کردن شما رو شما هم مغرورید تا اخر نمیشه&nb ...

اون طرف اگه دوستون داشته باشه درهرشرایطی میادسمتتون