2733
2734
عنوان

قلبم دردمیکنه😔

498 بازدید | 59 پست

سلام

هیچ وقت محبت پدرومادر ندیدیم(من وخواهرام)

خیلی دعوامون میکنن

حتی بزور داریم درس میخونیم(البته بخاطر بی فکری هاشون پس اندازی هم نکردن برای الانمون ویکمم تحت فشارمالین)

لباس نمیتونیم بپوشیم جز سالی یبار اونم یه چیز ارزون

خیلی خوراکی های ساده مثل شکلات صبحانه شاید سالی یبار خودم پول جمع کنم بیارم برای بچه ها

گاهی بوده آرزوی یه پفک داشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اندامو ک میشه ساخت قدت چنده؟

چهرم که درست کردنش کاری نداره

بعدم کسی ک بخواد همینطوری میخواد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

باید درس بخونی خودتو بکشی بالا از روستاتون بری شهر دانشگاه بعد بری سرکار مستقل شی بتونی برای خودت خرج کنی و به خودت برسی

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2738

پدر ومادر بی سوادی دارم 

واقعاً از نظر فرهنگی صفرن

فقط یه چیز خوب داشتن که میگفتن درس بخونین

ولی الان یکی دوساله بشدت اذیتمون میکنن میگن شوهرکنین

حالا خواستگاری هم نیست من یکی دوتا داشتم که میدونستم از تو چاله دراومدن و توچاه افتادنن

آدم واقعا ضربه میخوره ازاین پدرومادرای نه چندان فهمیده 

یه دوستی توی نی نی سایت نوشته بود من به چای کیسه ای میگم تی بگ ویه قدم به مهاجرت نزدیک شدم پس من چی بگم اینقدر این چند وقته سرما کشیدم به هردلیل واقعا ناحقیه که اروپا یاکانادا نصیبم نشه😕😕😒😣😢  هرچی فکرمیکنم میبینم انگار فقط آهنگ پیشواز همراه اول قیمتش فقط ثابت مونده بودوگرون نشده بود که اونم شد 😕😌مار ازراسو بدش میاد هرجا میرود بااو روبرو میشود درستش اینه دیگه نبینم کسی بگه پونه ها😜چون یارپوز یه کلمه چند معنایی ترکی هست هم به معنای پونه ونعناع وهم راسو که دهخدا به اشتباه ترجمه کرده.    حرف بی عمل حرف نباشد عالم بی عمل مردنباشد(شعرمن)

الان فقط بهش گفتم چرا همسایه رو یماری خونه تو این اوضاع کرونا

اونقدر داد زده که آبرو برام نزاشته

بابامم داره بهش میگه حقته هرکسی پسر میاورد تو دخترمیاوردی

مامانمم میگه از کجا میدونستم دختره اگه میدونستم دختره که نمیاوردمشون

2706