2737
2734

بارها تصمیم گرفتم شروع به کالری شماری کردم ولی کلا چند روز ادامه داشته ولش کردم

کسی هس مثل من بوده باشه؟

چ روشی انجام دادین ک انگیزتون زیاد شه؟

من مثلا میگم دیدی فلانی چی گفت؟ باید لاغر شی تا کسی بهت تیکه نندازه بعد از یه مدت دوباره میگم ولش کن من همینم ک هستم😩

یا مثلا میگم باید وزن کم کنم تا فلان لباسو بتونم راحت بپوشم باز فراموش میکنم تروخدا کمکم کنید 😢اگر تجربه داشتید🙏

چند کیلویی

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قندهای مصنوعی و حذف کن نون کم بخور برنج کم بخور.نهار و اگه بتونی نخوری سریع لاغر میشی.ولی در کنارش باید ویتامین مصرف کنی تا بدنت کمبود نداشته باشه.وعده هاتو تقسیم کن مثلا به جای دوسه وعده ده تا وعده بخور.من چندسال پیش بیست و پنج کیلو کم کردم

2738
قندهای مصنوعی و حذف کن نون کم بخور برنج کم بخور.نهار و اگه بتونی نخوری سریع لاغر میشی.ولی در کنارش ب ...

خوشبحالت من کلا با چیزی ک خلاف عادت روزمرم باشه کنار نمیام😞

۷٠ قد۱۶۲😩

یه گروه داریم ولی برا وزن بالاهاس تقریبا

من قراره یه دختر همه چی تموم خوشحال باشم.   الان90کیلوام،ولی قراره:60کیلو بشم!        قراره اونی که دلم می خواد بپوشم نه اونی که اندازمه!  شروع چالش بامداد خمار:1400/4/22 وزن شروع 90* هدف ماه تیر:87 *هدف مرداد ماه:84 * هدف شهریور ماه79 * هدف مهرماه: ۷۵ * هدف آبان ماه: 70 * هدف آذر ماه:66 * هدف دی ماه:63 من می تونم یه بار تونستم دوباره هم می تونم!!!!
چ گروهی خب ۱٠/۱۲ کیلو اضافه دارم

لینکش رو میزارم کپی کن سریع بعدش پاک کنم که اقا نیاد تو گروه

2706