2703
2553
عنوان

قرص فولکستین10

145 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من ی شوکی بهم وارد شد رفتم دکتر این قرصو بهم داد الان 3 هفته میخورم ولی هنوز تپش قلب و استرس دارم یکمی بهتر شدم فقط.کسی این قرص و مصرف کرده؟ چطور بوده کی تاثیر میذاره! تو روخدا تو دلمو خالی نکنید فقط استرس دارم.

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!

بخور قرص خوبیه 

فقط چای قهوه زیاد نخور 

ابم زیاد بخور 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

بعد از صبونت بخور که بد خواب نشی 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بخور قرص خوبیه  فقط چای قهوه زیاد نخور  ابم زیاد بخور

خب میخورم عزیزم ولی هنوز استرس دارم اخه میگم تو این 3 هفته نباید تاثیر بذاره؟ 

سعی کنیم یکم مهربون تر و مثبت تر نظر بدیم..ممکنه ی جمله ما، زندگی کسی و برگردونه یا نابود کنه!!!
2720
خب میخورم عزیزم ولی هنوز استرس دارم اخه میگم تو این 3 هفته نباید تاثیر بذاره؟

ببین دوزشو به دکترت بگو زیاد کنه اگه صلاح میدونه

چون فلو بیست هم داریم 

خودتم باید اهنگ شاد گوش بدی فیلم شاد ببینی 

قران بخون سوره حشر و واقعه 

2714
بعدناهار میخورم عزیزم

بعد از صبونه بخور 

کلا این قرصا باید قبل از یازده صبح خورده بشه 

فولکسین واسه افسردگی هستش و یکم آدم رو بشاش می‌کنه ولی اگه ضربان قلب داری بهتره دوباره بری دکتر یا د ...

واقعا؟؟؟چیکارکنم حالا؟ ینی تپش قلبم بخاطر همونه؟