2733
2734
عنوان

تب بدون علت پسر یکساله

| مشاهده متن کامل بحث + 181 بازدید | 25 پست
خدا کنه اینم دندون باشه همش میگم نکنه این کرونا بی صاحاب باشه😭😭😭

ن تب ازعلامت عفونته گول نخوردندون تبش بالانیست .حتماببردکترگوش وگلوش چرک نکرده باشه به علاوه ویروس تب جدید اومده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دکتر گفت حتما انجام بده ک عفونت نباشه ببرش دکتر تب بالا اصلا خوب نیست  البته دختر من داره ...

حتما فردا میبرم مطب . ده کیلو وزنشه چند سی سی قطره استامینوفن بدم؟؟

رویای خودتو بساز
ن تب ازعلامت عفونته گول نخوردندون تبش بالانیست .حتماببردکترگوش وگلوش چرک نکرده باشه به علاوه ویروس ت ...

ای خداااا ویروس جدید 😭😭😭 میترسم الان ببرمش بیمارستان ناحوره ولی فردا حتما میبرم دکتر

رویای خودتو بساز
2731
برای آزمایش ادرار که میتونی تو خونه بگیری ببری ازمایشگاه سرفه یا خس خس سینه نداره؟  مایعات خی ...

هیچ ندارن جز تب حتی بیحال هم نیست فقط خیلی غرغر می‌کنه 

رویای خودتو بساز
ن تب ازعلامت عفونته گول نخوردندون تبش بالانیست .حتماببردکترگوش وگلوش چرک نکرده باشه به علاوه ویروس ت ...

مال دخترم خیلی بالا بود فهمیدیم مال دندونشه

البته من خواهرم متخصص اطفال هستن و خدا رو شکر مساله ای دخترم نداشت

ولی استارتر میتونی بچتو ببری یه مطب خلوت 

دکتر خاص هم نبود نبود 

عفونت گوش و گلو و سینه رو هر بیسوادی تشخیص میده

مال دخترم خیلی بالا بود فهمیدیم مال دندونشه البته من خواهرم متخصص اطفال هستن و خدا رو شکر مساله ای ...

مال پسرمنم چهارروزچهل درجه بدون هیچ علامتی بعدازچهارروزهم بدنش دونه قرمززد

2738
مال دخترم خیلی بالا بود فهمیدیم مال دندونشه البته من خواهرم متخصص اطفال هستن و خدا رو شکر مساله ای ...

منم پزشک پسرم شاگرددکترقدیربوده خیلی باتجربه س همیشه بهم میگه همیشه تب علامت عفونته

منم پزشک پسرم شاگرددکترقدیربوده خیلی باتجربه س همیشه بهم میگه همیشه تب علامت عفونته

بهرحال هر کسی نظری داره 

گاهی نشان عفونته گاهی ری اکشنهای بدن به عوامل محیطیه.... 

خدا رو هزاران بار شکر برای دخترک من نشان عفونت نبوده ایشالا برا استارتر هم نشان عفونت نباشه 

....