2733
2734
عنوان

ای ملت همیشه ایلایند(انلاین) بیاین اینجا دردو دللللل کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 277 بازدید | 49 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تماس بگیر باهاش خو

مهمونه خجالت میکشم زنگ بزنم بمونه دیروقت بیادباهام توجام بحرفیم خدا لانتش کنه بیشور امان ازدوری توعقد😢😢😢

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
2728
مهمونه خجالت میکشم زنگ بزنم بمونه دیروقت بیادباهام توجام بحرفیم خدا لانتش کنه بیشور امان ازدوری توعق ...

اس بده زنگ بزن بهم کار واجب دارم بعد که زنگ زد بگو واجب تر از گوش دادن صدات؟😐😂

بدترین حس دنیا اینه که بدونی تمام زورتو زدی ولی بازم به اندازه کافی خوب نبودی.🕶
اس بده زنگ بزن بهم کار واجب دارم بعد که زنگ زد بگو واجب تر از گوش دادن صدات؟😐😂

میزنه تیکه پارم میکنه😂😂😂😂تازه دوروژه یکم باهام خوب شدیم بخدا فحشامون رو ببینی میکی شماهاکی هستین دوروزه یکم خوب شدیم حوصله دعباندارم به جهندم شب بیاد جرررش میدم کلی همو دوس داریم ولی نمیدونم این همه اختلاف وجنگ ازکجامیادسه ماهه ندیدمش هعی😢😢😢😢

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥
میزنه تیکه پارم میکنه😂😂😂😂تازه دوروژه یکم باهام خوب شدیم بخدا فحشامون رو ببینی میکی شماهاکی هستین ...

خب عزیزم پس انرژیتو جمع کن اومد بزن تو سرش😐😂❤

2738
پیشم نیس سه ماهه ندیدمش ببینمش کتکش میزنم😂😂😂

بزن تو حقته هرچی بزنی حقته عیزم😐😂😂

بگو بینم چته بیمار خودم چقد تو خوششانسی تب کردی شابد پرستارت من باشم😐😂😂😂❤🤚

از عشقم جدا شدم😭😭😭

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺
از عشقم جدا شدم😭😭😭

فدای تار موت😐❤😂 میدونی عشق واقعی چیه عشق به خودت تو از همه لحاظ خودتو کامل میکنی همیشه یادت باشه❤

فدای تار موت😐❤😂 میدونی عشق واقعی چیه عشق به خودت تو از همه لحاظ خودتو کامل میکنی همیشه یادت باشه❤

چشم گلم 🙂

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

درد و دل کنم باهات

از کجا بگم

از خدایی که شده خدای پولدارا ما بدبخت هارو یادش رفته دیگه نمیصرفه مارو نگاه کنه خدام فکر اینه که چی صرف داره براش

ای خدا دیگه دوستت ندارم می‌دونستی منو نجات بدی و ندادی 

بودنت چه فایده شایدم نباشی الکی واسه ما افسانه گفتن 

ما که خبری ازت ندیدیم

درد و دل کنم باهات از کجا بگم از خدایی که شده خدای پولدارا ما بدبخت هارو یادش رفته دیگه نمیصرفه ما ...

در دین هیچ اجباری نیست و راه از بیراهه به خوبی اشکار شده است پس اگر به خدا ایمان اورید به دستاویزی استوار که انرا گسستن نیست چنگ زده اید بعد نماز ایتالکرسی بخون و خواسستو بخواه چرا که بنده ای نیست که ایه مبارک ایت الکرسی را بخواند مگر اینکه دعایش اجابت شود😊🤚❤

درد و دل کنم باهات از کجا بگم از خدایی که شده خدای پولدارا ما بدبخت هارو یادش رفته دیگه نمیصرفه ما ...

درخواست دوستیمو قبول کن باهات یه حرفایی دارم☺

2706